Hide and Seek

1 godz. 40 min.
7,2 46 259
ocen
7,2 10 46259
14 466
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":3}
{"type":"film","id":106029,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Hide+and+Seek-2005-106029/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Siła strachu
  • Maggia ocenił(a) ten film na: 1

nic mnie w tym filmie nie urzekło, taka moja opinia. Obejrzałam, zrozumiałam, ale w niczym mnie nie zachwycił ten film.

• Maggia Mam podobne zdanie. Czułem się, jakbym oglądał nieudaną wariację na temat "Lśnienia" Kubricka. Końcówka zbyt chaotyczna.
    Do plusów zaliczył bym grę R. De Niro (klasa sama w sobie), zdjęcia Dariusza Wolskiego i niektóre fragmenty muzyki. Jeżeli ktoś, nie oglądał jeszcze "Lśnienia" to sądzę, że film go może zainteresować. W przeciwnym wypadku nie polecam.

• wwoyteek totalnie się z tobą zgadzam

• p00int666 ocenił(a) ten film na: 8

Maggia Twój gust filmowy jest równoznaczny z tym jaka ocenę wystawiłaś temu filmowi,taka moja opinia.

• rpm100 ocenił(a) ten film na: 5

Maggia Film jest bardzo sztampowy, z całym arsenałem oklepanych horrorowych chwytów (ujęcie twarzy z bliska, kiedy zza węgła ma wyskoczyć ktoś z nożem, długi korytarz z drzwiami, zza których przebija światło, a tam czeka ZŁO, tajemnicze napisy, zagadkowe rysunki, piwnica, w której nagle gaśnie światło, gwałtownie otwierane drzwi i odsuwane zasłonki), ale żeby mu od razu dawać tylko 1/10? Naprawdę nie ma w całej światowej kinematografii ani jednego wyraźnie gorszego dzieła?