PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459974}

Siedem dusz

Seven Pounds
8,0 485 914
ocen
8,0 10 1 485914
6,0 23
oceny krytyków
Siedem dusz
powrót do forum filmu Siedem dusz

"Siedem dusz" bardzo mi się podobał, uwielbiam takie filmy gdy nie wiadomo o co chodzi, a na końcu się wszystko wyjaśnia. Znacie jakieś podobne tytuły? byłabym bardzo wdzięczna gdybyście mi coś polecili, ale proszę nie podawajcie mi żadnych horrorów ;)
z góry dziękuję ;)

ocenił(a) film na 9
milena____2

"w pogoni za szcesciem" też z tym aktorem. Bedzie Ci się podobał na 100 procent. Jest rewelacyjny

ewa_mimi

ok dzięki ;)
jeszcze jakieś propozycje?

milena____2

odświeżam temat, bo jestem ciekawa ;)

ocenił(a) film na 10
milena____2

Ja polecam "Obłed" to film po którym siedzisz w fotelu jeszcze przez 15 minut i dumasz. Po tym właśnie rozpoznaje dobry film ;)
Gorąco polecam

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
sejaco

Ja polecam "Zabić wspomnienia". może niezbyt zagmatwany ale ciekawa fabuła i bardzo smutny historia.:)

ocenił(a) film na 10
milena____2

Jeśli chodzi o filmy, gdzie niewiadomo o co chodzi a na końcu sie wszystko wyjaśnia to polecam:
- Skazani na Shawshank
- Fight Club
- Siedem
- Memento
- Prestiż
- Piękny Umysł
- Babel
- 8 części prawdy
- 21 gramów
- Labirynt Fauna
- Miasto Gniewu
- 12 Małp
- Przekręt
- Rzeka Tajemnic
- Plan doskonały
- Obłęd
- Imię Róży
- Podejrzani
- Michael Clayton

ocenił(a) film na 10
milena____2

No i jak mógłbym jeszcze zapomnieć o tym świetnym filmie jakim jest Drabina Jakubowa. Można zobaczyć go z lektorem na YT. Tu link http://www.youtube.com/watch?v=yO8z8FOhrKw

Pozdrawiam

milena____2

Ja polecam od siebie "Gran Torino" jesli spodobał się Siedem Dusz to ten równie się spodoba bardzo mi przypominał ten film :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones