PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9521}

Siedem razy kobieta

Woman Times Seven
7,1 377
ocen
7,1 10 1 377
Siedem razy kobieta
powrót do forum filmu Siedem razy kobieta

Wielki plakat z tego filmu, z polskim tytułem, wisi w domu bohatera filmu "Debiutanci" :)

kasia2409

.... i jeszcze plakat z filmu 'wielka majówka' również tam się pojawia ...:)

haiq76

Dokładnie widać w 01:15:17 xD

kasia2409

Ja jeszcze zauważyłem plakat z filmu Narkoman

m_po

Zrobiłem stop-klatkę, bo plakat widać bardzo krótko. To był "Narkotyk", a nie "Narkoman". Na filmwebie mają ten sam plakat.

velve

Serio potrzebowałeś stopklatki, aby przeczytać co jest na plakacie? Bez przesady - plakat ten było widać przez dokładnie 6 sekund... ;)

użytkownik usunięty
kasia2409

To plakat Andrzej Krajewskiego, jest świetny!

Wlasnie tu wszedlem aby sprawdzic ten film bo tez zauwazylem polskie plakaty w filmie.

drsmierc

ja też

z_b_r_z

Ja również. ^^

rudachinka

i ja :) ha ha

karmain

Dorzucę się :) Ja też

Agatuso

no ba :)

viagrom

ale Was tutaj nawiało
akurat też debiutantów oglądam

kamik0

ja też się dołączam. zróbmy razem przebieraną imprezę jak w Debiutantach :D

tipopo

jestem za!!:D

ocenił(a) film na 8
Agatuso

i ja :-) polska szkoła plakatu wymiata

ocenił(a) film na 9
walkirium

ija ija

kasia2409

Ja też je zauważyłam, ale w sumie co one tam robią?

Aredhel125

Odpowiedź Mike'a Millsa:

I get asked all the time about the posters in Oliver's house. They’re mostly Polish film posters, mostly by this guy - Andrzej Krajewski. How gorgeous are these?? How lush and juicy and raw and full of life. Why are they in the film? Simply ‘cause I love them and I hoped they would bring some of their jubilance to the house, some of their strange boundary-lessness. In some of our improvising, Ewan walked by and patted the drawing on the bottom which inspired Mélanie to walk by and scold the drawing for flirting with her man - that's just how powerful Krajewski’s graphics are!

Aredhel125

Polska szkoła plakatu była swego czasu naprawdę znana i doceniana za granicą.

kasia2409

I ja sie dopisze. Cofnalem film, zrobilem stop klatke, wpisalem 7 razy kobieta w Google i trafilem tutaj :) Keyshia_, dzieki za wyjasnienie.

blizzarder

Ja też XD

Madramix

i ja :)

kasia2409

Zgadza się:) ale jaja. Czy mi się wydaje czy większość ludzi tutaj komentujących jest grafikami?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones