PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=819703}

Skłodowska

Radioactive
5,8 3 113
ocen
5,8 10 1 3113
3,4 5
ocen krytyków
Skłodowska
powrót do forum filmu Skłodowska
Shadow_dawnego_ggggggg

No ja jestem trochę zawiedziony, że nie jest w tym filmie Afroamerykanką, szkoda

MusztardaSaperska

E tam, by była Afroamerykanką. Lewactwo by nie pozwoliło. Ile było wrzasku o Scarlett Johansson w "Ghost In The Shell". Prędzej jakaś Afrykanka zagra M. Skłodowską.

Shadow_dawnego_ggggggg

Szkoda jednak, że nie postawili na czarnoskórą aktorkę. Ból dupy prawactwa z Polski byłoby słychać za oceanem.

mckk

Trzask dupy lewactwa (zwłaszcza mckk) z powodu filmu Ghost in the Shell (S. Johansson w głównej roli, zamiast aktorki rasy żółtej) słychac było w innej galaktyce.

Shadow_dawnego_ggggggg

Zalinkuj mi kiedyś jakieś rozmowy lewactwa, które wyglądają tak źle, jak twoje.

hyrkan

Moje wypowiedzi są przemyślane. Staram się nie kłamać. Prawda nie boli. Cóż z tego, że nie jestem poprawny politycznie.

Shadow_dawnego_ggggggg

Przez kogo przemyślane? :)

Ty nie czytasz ani swoich trollingów, ani - zanim wkleisz kolejnym rozmówcom jakiś link nie na temat - wypowiedzi rozmówców. :)

Polityka nie ma nic do rzeczy, zwyczajnie kłamiesz całe życie.

hyrkan

Wszystko czytam. Twoje uwielbienie dla morderców Palestyńczyków cały czas czytam choć mnie brzydzi.

Shadow_dawnego_ggggggg

Nie czytasz. :)

Spotkałem podobnych tobie ludzi setki razy. Nieczytanie was łączy.

To by mogła być definicja prawicy: ludzie, którzy nie czytają.

hyrkan

Nie masz racji. Czytam nawet wybiórczą. Wszak muszę się z czegoś pośmiać.

Shadow_dawnego_ggggggg

Ależ oczywiście, że nie czytasz.

Czytanie to złożony proces. Ja na przykład mogę uwierzyć, że patrzysz i się śmiejesz. Ale czytanie polega na intelektualnym zaangażowaniu w treść.

A ty nawet po 20 powtórzeniach nie wiesz, co zostało napisane.

Albo po 200.

Albo po 200, gdy sam piszesz. :)

hyrkan

Dużo czytam. Z wielu rzeczy się śmieję. Zwłaszcza z wypowiedzi żydów.

Shadow_dawnego_ggggggg

To byś musiał ze zrozumieniem zacząć czytać.

hyrkan

Wszystko rozumiem, ale ciebie zrozumieć nie potrafię. Gloryfikujesz mordy na Palestyńczykach, nazistowską eugenikę. A promujesz się na humanitarystę.

Shadow_dawnego_ggggggg

Nie mów, że wszystko rozumiesz. Nauka jest dla ciebie czarną magią.

hyrkan

Nie wszystko rozumiem. Najlepiej znam się na naukach humanistycznych i społecznych.

Shadow_dawnego_ggggggg

Jeśli najlepiej znasz się na tych naukach, w których nic nie wiesz, to w innych masz wiedzę ujemną?

Shadow_dawnego_ggggggg

zdradzę Ci sekret,
każda kobieta z miałką twarzą, bez makijażu i z małym afro wygląda jak Skłodowska-Curie
XDDD

nertolicious

Ten ,,sekret" trzeba ogłosić jakoś światu. Przecież nie może być dalej tajemnicą poliszynela. Tylko wpierw trzeba go jakoś ochrzcić. Może ,,radioaktywny sekret"...??????????

nertolicious

Według mnie jednak ciężko znaleźć podobną do Skłodowskiej aktorkę, np. piosenkarka Eva Dahlgren jest bardzo podobna ... może musical?

Shadow_dawnego_ggggggg

Pike bardziej przypomina Skłodowską niż Gruszka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones