PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636980}

The Veil of Twilight

Skumringslandet
5,2 345
ocen
5,2 10 1 345
Skumringslandet
powrót do forum filmu Skumringslandet

Taki sobie.

ocenił(a) film na 5

Norweski średniowieczny kryminał-thriller osadzony w 14 wieku. I ciekawy i nudnawy. Z braku laku, jeśli ktoś lubi ten okres historyczny, można obejrzeć.

cyfrowy_baron

no tak, w koncy Potop i Krzyzacy lepsi heh :)

ocenił(a) film na 5
killafornia

Tak, te filmy są rewelacyjne.
A spojrzałeś wogóle na ocenę tego filmu - raptem 4.2 na dziś? I jak to się ma do Potop i Krzyżacy?
Zanim w przyszłości zdecydujesz się coś napisać, to przemyśl to. Bo póki co nie ma w tym za grosz sensu.

cyfrowy_baron

Te filmy sa denne jak zgnile ziemniaki.
Nie ogladalem tego filmu ejszcze, ale ty dajesz 10tki takim filmidlom, ktore raczej sa slabe.

ocenił(a) film na 3
killafornia

A ja uwielbiam Potop, a Krzyżaków trochę mniej. Wspaniała scenografia i aktorstwo na najwyższym poziomie. Historia również jest pełna poezji i romantyzmu. Jan Olbrychski była taki przystojny, a Kmicic - grana przez Olbrychskiego postać - był szlachetny i taki odważny. Ach, gdzież są ci prawdziwi mężczyźni, bo wokół tylko chłopcy próbujący niezdarnie udawać mężczyzn.

ocenił(a) film na 3
Boska_Atena

Przepraszam za niewybaczalną pomyłkę, powinien być oczywiście Daniel Olbrychski. Nie wiem dlaczego przyszedł mi na myśl Jan. Żadnego Jana chyba nawet nie znam.

ocenił(a) film na 6
cyfrowy_baron

najbardziej podobały mi się scenerie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones