PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9641}

Sok z żuka

Beetle Juice
7,2 178 834
oceny
7,2 10 1 178834
7,8 29
ocen krytyków
Sok z żuka
powrót do forum filmu Sok z żuka

Ulubione sceny?

ocenił(a) film na 8

Moja jedna z ulubionych to ta gdy Lydia opowiada o tym,ze jej życie to ciemnia i ,że zgnije jej mózg od glutaminianiu sodu;d Boskie jest ;d

Emiliada

mi się najbardziej podoba scena gdy tańczą calypso.... - niespodziewany zwrot akcji i jakby wyrwanie z kontekstu. aktorstwo w tej scenie pierwsza klasa zwłaszcza Catherine O'Hara choć i Jeff Jones genialny...

ocenił(a) film na 10
Emiliada

a mi sie podoba obraz zaświatów:) świetna robota:)

ocenił(a) film na 8
Emiliada

A mi podobała się scena z muszką Help!help :)

ocenił(a) film na 9
Rorschach_

A mi się najbardziej podobała drużyna futbolowa w zaświatach ciągle szukająca swojego trenera. Niezła beka z tego.
Dobry był też ten ziomal w poczekalni w zaświatach z małą główką (najpewniej wysuszoną przez dzikie afrykańskie plemiona).

I ogólnie wszystko w zaświatach było dobre

Bartekh28

Wizja zaświatów i tańczenie do muzyki o bananach :D

Mistrzostwo.

Kysio_2

tańczenie do piosenki o bananach i jej śpiewanie *

użytkownik usunięty
Kysio_2

Futboliści.
Makieta.
i Lydia, cała Lydia !

ocenił(a) film na 10
Emiliada

Scena, w której śpiewają o bananach jest najlepsza. :) Doskonale to wykonano. :D

ocenił(a) film na 10
Emiliada

wszystkie sceny z zaświatami :D
szczególnie syrenka w okienku :>

ocenił(a) film na 10
Emiliada

banany były świetne i te łapy wychodzące z jedzenia i wciągające głowy bohaterów na końcu.;D
Moja ulubiona scena to makieta - gdzie bohaterowie pierwszy raz odwiedzają żukosoczka, oraz
narysowanie drzwi na murze do
zaświatów i odwiedzanie ich przez Lydię:)
ale koniec mnie troszkę przeraził, niby to taka `komedia` ale czasem ciśnienie leciutko wzrasta :)

Emiliada

Mi również podobają się sceny w zaświatach, no i scena samego ślubu. Gdy Beetle "przywołuje" pastora tak jakby ze ściany. Fajnie to wygląda. Poza tym scena, gdy "żywi" śpiewają przy stole.

użytkownik usunięty
Emiliada

Najlepsza scena to ta przy stole (ta z piosenką o bananach) i ta w zaświatach (futboliści, ten facet co pyta się o wygląd, petenci w poczekalni i komunikat że pasażerowie lotu ... mają skierować się ...).

ocenił(a) film na 10

Oczywiście scenka przy stole ;D Świetne, świetne i jeszcze raz wspaniałe!!! O'Hara świetnie to zagrała ;)
Co do filmu, to zamiast Geeny Davis mogłaby też zagrać rolę Barbary H.B. Carter ;) Chociaż G. Davis też świetnie wcieliła się w Barbarę ;)

aklerre

Scena w poczekalni...to spojrzenie truposza z małą głową i wielkimi oczami:))) oraz zwęglony facet z papierosem:) I jego..."papierosa????..."
Taniec przy stole, powala!
Pierwsze spotkanie Adama i Barbary z Betelgeuse'm (Michael Keaton jest rewelacyjny)
Pani z poderżniętym gardłem, też niczego sobie;)
Wspaniałe efekty specjalne...hmmm...Od wczoraj, w kinach "Alicja w Krainie Czarów" Wróciłam z kina i postanowiłam obejrzeć, po raz kolejny "Sok z żuka"...i zastanawiam się jak kino, filmy będą wyglądać ze kolejne 20 lat.

elliv_

-Trenerze, my chyba nie przeżyliśmy tej kraksy.
-Nie no, jak na to wpadłeś?

Coś pięknego...

Ketosz

Dla mnie najlepsze były wszystkie sceny z Beetlejuicem. Zwłaszcza kiedy czule wita się z Barbarą :)

ocenił(a) film na 9
Falka500

Uwielbiam ten film,za jego kolorowość i nieprzewidywalność, a zwłaszcza za rolę Lydii. Winona Ryder zagrała ją wprost genialnie ;)

ocenił(a) film na 9
_minotaur__

Ulubiona? Gdy Lydia mówi, że jej życie jest ciemnicą, potem ten taniec przy stole (po prostu padłam!) oraz kiedy to małżeństwo udaje strasznych xD
Aha, i to:
-Trenerze, my chyba nie przeżyliśmy tej katastrofy.
- Kiedy się domyśliłeś?
;d

ocenił(a) film na 7
Klara1994

Adam i Barbara z prześcieradłami, przebrani za duchy ;D
zawsze umieram ze śmiechu jak ich widzę ;)

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Emiliada

Oj dużo mam ulubionych scen: scena w której Barbara trzyma głowę Adama w ręku, Adam jak biegnie na strych bez głowy;d, Beetlejuice kiedy pierwszy raz odzywa się w telewizorze (przebrany za kwoboja;dd), oczywiście cały obraz zaświatów łącznie z gościem o małej główce i tym co przedawkował z fajkami, scena przy stole z bananową piosenką, kuratorka też jest ok, kiedy Adam i Barbara robią z siebie strasznych i zniekształcają sobie twarze-boskie. I też scena kiedy "ubierają się" w stroje państwa młodych a potem się "starzeją" ;dd

Emiliada

Ten tekst podczas remontu domu: "Powiedz mi co robisz a ja Ci powiem za co wylecisz". Też jest dobry.

ocenił(a) film na 9
Emiliada

TANIEC!Oczywiście,świetna scena.Zupełnie inna,oderwanie od tematyki.Extra to było.No i świetna gra aktorska,najlepiej Catherina O'Hara.

ocenił(a) film na 10
Emiliada

Cały film składa się z kapitalnych scen, ale ta, która rozwala mnie niesamowicie, ilekroć ogladam, to cudowny Michael Keaton i jego "to będzie małżeństwo z braku rozsądku". Świetne. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones