PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9641}

Sok z żuka

Beetle Juice
7,2 178 851
ocen
7,2 10 1 178851
7,7 30
ocen krytyków
Sok z żuka
powrót do forum filmu Sok z żuka

Ten film jest super. Bardzo go lubię, pierwszy raz widziałem go dobre kilka lat temu.
W sumie będzie tak ze 3 razy.
To jeden z klasyków/najlepszych filmów Tima Burtona.
Ale teraz chcą zrobić jego "odświerzenie", film w oparciu o ten sam scenariusz, ale z nowymi aktorami.
Efekt na jakieś 99,99999999999999999999999999999999999999999....9% porażka.
Znowu zrobią papkę dla amerykańskich jamochłonów i ich otłuszczonych, tępych dzieciaków. Żal.
Co o tym sądzicie, wy jako użytkownicy.
Czy tylko ja myślę, że wyobraźnia i pomysł upada, a nadzieja jest tylko w małych cichych produkcjach.
Kino najlepsze ma za sobą, klasyki przeminęły. Lepiej, jakby trochę remasterowali oryginał, poprawili co nieco i wydali od nowa.
Ale cóż.
Więc kto jest za by tego rebootu nie było?
Bo jak tak.

ocenił(a) film na 8
Demagog

Ja jestem i to zdecydowanie, to bedzie kolejny z tych filmów które mają za zadanie zarobic na tytule, cóż naszedł kres ludzkiej wyobrazni, przykre i smutne czasy nastały w kinematografii ...

ocenił(a) film na 8
Demagog

Współczesne kino amerykańskie jest jak okaleczony, zidiociały, żywiący się odpadkami mutant, żyjący na śmietniku dawno nie istniejącej cywilizacji.

Demagog

Nawet nie wiedziałam, że są takowe plany, ale już wiem i wywołało to gęsią skórkę z obrzydzenia. Czasem takie produkcje oglądam z ciekawości na zasadzie porównania ze starym dziełem, ale jeśli tak się stanie i nakręcą to coś, to już tu i teraz mówię, że nie zbezczeszczę mojego ukochanego filmu, zbojkotuję swoją wrodzoną ciekawość i nie obejrzę tego nieszczęsnego rebootu nawet jakby mi pięty przypiekano żywym ogniem...

ocenił(a) film na 9
k0chanka

klasyków się nie tyka po prostu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones