PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9641}

Sok z żuka

Beetle Juice
7,2 178 834
oceny
7,2 10 1 178834
7,8 29
ocen krytyków
Sok z żuka
powrót do forum filmu Sok z żuka

dobre.......Burton jedzie równo i po wszystkich......jego obrazy odrealnione ...........ale jak ktoś kiedyś myślał nad tym a inny ktoś to zdanie umieścił w książce ........a ja to powtórze ...... '.....że prawdopodobnie nie ma słów , które by do nas docierały ,że prawdopodobnie nie ma rzeczywistości. Że rzeczywistość istnieje tylko jako tęsknota" .....

labro

TVN zeszło na Psy
jeszcze coś....... wczoraj oglądając ten film na TVN przyszło mi przeżyc szok tą stacje ZJADŁY PSY poza może Kasią i Tomkiem i jakimiś nie często serwowanymi dobrymi filmami jest sama SIECZKA same ŁUBudu poprostu najgorszy SYF ludzie w błocie , kafaty z cieżarami , telenowele ........ciekawe jak wyglądałoby dziecko któremu w dzieciństwie kazano by oglądać TVN po 6 godzin dziennie ....coś jak skrzyżowanie lidera ich trzy z terminatorem II

ocenił(a) film na 8
labro

No cóż.
Człowieku- a co maja twe przemyślenia na temat tvn wspólnego z filmem Burtona? Po stylu Twej wypowiedzi wnioskuje ze bawi Cię "humor" prezentowany w Ace Venturze np.;
A swoja drogą- nawet nie wiedziałam ze na tvn lecą ciągle jakieś telenowele. No cóż-a kto rozkazuje Ci je oglądać? Możesz wyłączyć tv, zamiast użalać się nad sobą na stronce poświęconej nieco innym kwestią.

Arrakin

aj aj
wiesz jakie ja filmy lubie to możesz sobie zobaczyć na mojej stronie w tym serwerze ...........po to właśnie on jest .........co do trzymania się reguł pisania o filmie ....... bzdura.....napisałem to po tym jak obejrzałem film z ciurkiem niedosytu a tylko dlatego że był przerywany w głupi sposób reklamami.......... już nie tylko reklamami ale z propozycjami Tvn'u......czy to nie psuje wam całego nastroju filmu??..........coś mnie kłuje jak widze reklamy jakiś magazynów kryminalnych, dresiarzy którzy kradna węgiel i to w przerwie filmu...........wszystko to po to żeby zaszokować sensacją bo takie są teraz trendy...........może troche sytuacyjnie to napisałem i nie do końca prawdziwie bo tej stacji nie oglądam poza Kasią i Tomkiem......... ale to co widze w przerwach na reklamy uwiera mnie w okolicach brzucha........... i drapie mnie po plecach.......kończe bo myśle że mnie nie do końca zrozumiałaś mój komentarz , postaram się zmienić przejrzystość................<<mój komentarz to też ten powyżej >>..............głupio troche że ktoś pomyślał że ja jestem przeciw temu filmowi ........i to z takimi rolami które zagrał Keaton i Greena Davis aj aj ja ja aj ja aj........

ocenił(a) film na 8
labro

sorry:>
Oczywiście, ale nie wszyscy mają zdolności jasnowidzenia! Nie napisałeś że chodzi o reklamy!!! A w tym Cię popieram! A jakże! Ale wiesz- na 1 tego nie puszczą. Bo tam jak coś puszczają przyzwoitego to ok. 1 am często (i chętnie bym oglądała, gdybym jednak nie miała ciekawszych zajęć) Sok pierwszy raz oglądałam na kasecie, bez reklam. Z resztą to i tak taki film ze reklamy nie obracają wszystkiego w gruzy- dla uspokojenia możesz wówczas sobie iść zrobić herbatkę. Paradoksem jest natomiast puszczanie reklam podczas >>Hamleta<<. Tudzież... Jakiś czas temu oglądałam Morderstwo w Orient Express, chyba na tv 4 i jak przerywają aby puścić reklamę jakiejś panny po solarium syczącej: >>Zadzwoń. Czekam na Ciebie<<, to...faktycznie może to wyprowadzić z równowagi. Tak, podobnie jak przypominając sobie Batmana 2, zachwycając się ironia tego filmu...a tu przerwa i wpada jakaś nawiedzona pani, martwiąca się jak usunąć plamy ze skarpetek...a kogo to obchodzi? Więc popieram i to ja więc zawaliłam. Przyznaje się. Faktycznie odebrałam to w sposób: tvn puszcza kolejny marny film. Sorry więc:;;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones