PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=89064}

Some

6,5 81
ocen
6,5 10 1 81
Some
powrót do forum filmu Some

Jedynie trzeba zaczaić na początku te koreańskie nazwiska, a póżniej juz jest ok.

ocenił(a) film na 10
sawa

zaczaicz... hmm.., jak ktos sie naprawde interesuje kinem koreanskim to do nazwisk szybko sie przywyka...

a film jest naprawde super...

Teck

A co byś jeszcze z kina koreańskiego polecił, bo chińskiego i japońskiego troche przerobiłem, ale w koreańskim to mam duże braki

użytkownik usunięty
sawa

Trzeba jeszcze polecać?(zważywszy na datę postu) Jeśli tak to ja chętnie...

użytkownik usunięty

Jak masz jakieś dobre tutuły to dawaj, a ten film był słaby, ledwo wytrzymałem do końca... Od siebie polecam: Widziałem Diabła, Bez Tchu (Ten film mnie rozwalił !!!), Chińskich filmów nie polecam (w co drugim filmie latają...) z chińskich polecam tylko Jackiego Chana, a z japońskich - filmy o samurajach (Kurosawa w tych sprawach wymiata) lub anime

użytkownik usunięty

Słaby? To chyba dobrze, że nie mogę się zmusić do obejrzenia...
Bez Tchu? Podpisuje się wszystkimi kończynami... Świetny film.
Co do polecania... (nie wiem czy już nie widziałeś)
Jeśli podobał ci się Widziałem diabła- to reszta filmów Kim Jae Woon'a powinna ci się podobać z "Słodko-gorzkim życiem" na czele, lżejszy (choć trochę za długi jak dla mnie) "Dobry, zły i zakręcony".
Lecąc dalej po reżyserach polecam filmy Bong Joon-ho - Zagadka Zbrodni, Matka itd, filmy Kim Ki Duk'a (choć trzeba lubić jego styl...) ale najlepiej te "starsze" np Pusty dom.
Park Chan Wook oczywiście- Oldboy itd
Z nowszych sensacyjnych- The Man From Nowhere,
Z "gangsterskich" - Rough Cut, A Dirty Carnival
Z bardziej komediowych- Welcome To Dongmakgol, Castaway on the Moon (ten film wciągnął mnie w koreańskie kino, jeden z moich ulubionych;) )
Cóż by tu jeszcze... Marathon, Oasis

użytkownik usunięty

Oglądałem już większość filmów które poleciłeś i musze przyznać że są świetne, Polecam jeszcze te tytuły: Morze Żółte, W pogoni, my sassy girl, Haebaragi , Man of Vendetta, Secret Reunion, Pan Zemsta, Killerdeului suda

a ja z koreanskich komedio-dramatow polecam "Sex Is Zero" 1 i 2:P bo tylko te koreanskie filmy widzialem choc obilo mi sie o uszy rowniez "Krwawy Karnawał" i "Dobry, Zły i Zakręcony":) wiec oblukam je napewno gdy znajde czas:) dzienx za tytuly:)

pozdrawiam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones