PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=265416}
6,3 5 781
ocen
6,3 10 1 5781
Something New
powrót do forum filmu Something New

7/10

ocenił(a) film na 7

Dlaczego tak wysoko? Niby film przewidywalny, niby sztampowy, jak podobne tego typu produkcje, ALE (sic!) przy tym poruszający bardzo ważny aspekt współżycia białych z czarnymi, a sięgając dalej, czarnych z białymi, bo tu raczej o taką relację chodzi. Film przyjemny i ciekawy. Osobiście polecam:)

ocenił(a) film na 10
agnieszka1234

Ten film mnie zauroczył,więc dałem mu 10 bo nie mam do niego żadnych uwag.Nie wiem czy ten temat można lepiej pokazać.Wydaje się być przewidywalny,a jednak nie do końca i to jest jego atut.Super film godny uwagi i polecenia.

ocenił(a) film na 5
slawek922

I wlasnie tacy filmwebowcy to parodia tego portalu i zawyzacze ocen filmow, ktore, owszem, sa do obejrzenia (sam jakos dalem rade), ale nie zasluguja na wysokie laury - Ocena DZIESIEC to inaczej ARCYDZIELO! (moze to nawet zauwazyles/las?) i apeluje o stonowanie w takich przypadkach - dzieki takim jak ty wybitne filmy na naszym portalu nieraz musza sie spierac o swa range z miernotami - Uzywajmy ocen zgodnie z ich (nie zawsze jednak (wg mnie) trafiona terminologia Plis
Ps. A tak poza tym to jak na razie wszystkie filmy oceniles na "10" - az sie boje..

ocenił(a) film na 7
bartje

Wyluzuj...po to ma swój profil, żeby robić na nim co chce, oceniać jak chce i wedlug własnych upodobań. A film jest rzeczywiście dobry, opowaiada jak wyżej o bardzo ważnym aspekcie, którym my Polacy w większości nie mamy pojęcia i jest nam obcy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones