PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=709328}

Mourning Grave

Son-nyeo-gwi-dam
5,7 701
ocen
5,7 10 1 701
Son nyeo gwi dam
powrót do forum filmu Son-nyeo-gwi-dam

Jest na co popatrzeć czy lepiej omijać?

wasin

a złapałeś mnie;)obejrzę właśnie zaraz i sprawdzę;)jak się sprawy mają

wasin

nie zmęczyłem to jaki pastiż.Sprawdź

ocenił(a) film na 6
wasin

Taki sobie horrorek , bardziej dla młodzieży , z morałem , nie wystraszy - ale daje się obejrzeć gdy już sobie uświadomisz , że nie jest całkiem na serio ...

ocenił(a) film na 5
wasin

nie spojlerując, to fabułą jest pospolity już motyw w azjatyckim kinie grozy, więc nic odkrywczego w tej dziedzinie. a na dodatek nie straszy. jednak miło się go ogląda

ocenił(a) film na 4
wasin

Nuda. Ale nie z cyklu "Nic się nie dzieje", tylko "Dzieje się to, co zwykle". Jeśli masz inne opcje, to możesz spokojnie sobie odpuścić.

ocenił(a) film na 4
wasin

Nuda. Ale nie z cyklu "Nic się nie dzieje", tylko "Dzieje się to, co zwykle". Jeśli masz inne opcje, to możesz spokojnie sobie odpuścić.

ocenił(a) film na 3
wasin

dla młodszej widowni, obejrzałem w 5 minut

ocenił(a) film na 6
wasin

Wybitnym filmem to to nie jest, ale ogląda sie całkiem przyjemnie. Co do zarzutu, że oparty jest na pospolitym w kinie azjatyckim motywie, to chyba baaardzo rzadko można natknąć się na film o oryginalnej fabule, ciężko jest też coś odkrywczego wymyślić, prawie wszystko jest wtórne...a w azjatyckiej kulturze tak wygląda duch, jego działania też sa oparte na legendach.

ocenił(a) film na 4
wasin

Jeśli jesteś miłośnikiem horrorów (nawet azjatyckich) to OMIJAĆ.
Jako film "szkolny" można go zobaczyć ale nie ma co się spodziewać niezapomnianych scen czy wielkich emocji.

użytkownik usunięty
wasin

Omijać szerokim łukiem :)

wasin

Dzięki, odpuszcze sobie go :D

wasin

Lepiej samemu obejrzeć a nie sugerować się innymi

wasin

A ja oglądałam i nawet mi się podobał. Co prawda nie jest to żadne arcydzieło, ale najgorszy też nie jest :-))) Ja dałam 6 :-)))

ocenił(a) film na 6
wasin

mnie się podobał,ale nie jako horror tylko dramat dla nastolatków,ku przestrodzę,porusza bardzo aktualny problem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones