PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849551}
7,7 11 276
ocen
7,7 10 1 11276
5,0 11
ocen krytyków
Sound of Freedom. Dźwięk wolności
powrót do forum filmu Sound of Freedom. Dźwięk wolności

Teorie spiskowe, to to co Polacy bardzo lubią. Od chemitrailsów po chipy w szczepionkach. Tutaj kolejny przykład - czytając komentarze oskarżające filmweb o cenzurę. Oglądając trailer i czytając recenzje na RT mam wniosek , że to raczej film w stylu Vegi. Sensacyjny temat, do tego sugerowanie, że hollywood nie chce byś obejrzał ten film brzmi dokładnie jak kalka kampanii marketingowych filmów papryka typu "Polityka" czy "Botoks".

Bananowy_Zabojca

Wybitnie merytoryczny i poparty argumentami krytyczny komentarz na temat tej produkcji. Heh...

hydepark

A ty oceniłeś film na 10, gdzie obejrzałeś?

ocenił(a) film na 10
Bananowy_Zabojca

Temat uprowadzania dzieci w celach dalszej sprzedaży i eksploatacji jest dla Ciebie teorią spiskową? Co do Hollywoodu to jest to stolica obrzydlistwa znana z brudnych rączek, które mogą wszystko. Śmierć Epsteina na chwilę przed tym jak miał ujawnić listę wizytorów jego wyspy, również jest dla Ciebie teorią?

PocoLoco

Pisanie, że Hollywood nie chciało dopuścić do tego, żeby film ujrzał światło dzienne jest teorią spiskową .

ocenił(a) film na 10
Bananowy_Zabojca

W każdej teorii spiskowej znajdziemy ziarno prawdy, a w przeciągu ostatnich kilku lat, te ziarna potrafią rosnąć do ogromnych rozmiarów ;). Co do blokowania filmu przez Hollywood, to jest to jak najbardziej możliwe patrząc na przeszłość głównego aktora i jego spadek pożądania po zagraniu w Pasji Mela Gibsona, który sam go ostrzegł przed podjęciem roli o ewentualnych konsekwencjach jego kariery. Każdy dobrze wie, że Hollywood to zgniły cukierek w przepięknym opakowaniu. Oczywiście rzekoma blokada jest spekulacją, w którą jednak dość łatwo uwierzyć, patrząc na promowane produkcje w przeciągu ostatnich lat oraz całą otoczkę tej filmowej wytwórni. Jak dla mnie najważniejsze w tym wszystkim jest przesłanie samego filmu, a poszczególne media, które ogłaszają samą tematykę filmu prawicowym ekstremizmem oraz teoriami spiskowi, mają coś za uszami. Pozdrawiam

PocoLoco

Słyszałeś o mechanizmie przerzucania projekcji?

ocenił(a) film na 10
wilczekstepowy

Naturalnie, na tym mechanizmie opiera się cała dzisiejsza scena polityczna. Dodałbym do tego biało-czarne myślenie, którego dopuściłem się w swoim komentarzu. Hollywood jest naturalnie stolicą samowolki i hipokryzji, ale są tam również osoby, które darzę ogromnym szacunkiem. Nie wiem do którego punktu mojej wypowiedzi odnosisz się szczególnie tym komentarzem, ale kwestia z oceną filmu przez poszczególne media, jest jak najbardziej prawdziwa. Miłego dnia!

ocenił(a) film na 1
Bananowy_Zabojca

Twoja ocena "spiskowych teorii" musi być tak samo trafna jak ocena filmu, którego nie widziałeś.

alissja

Przecież nie oceniłem filmu.

Bananowy_Zabojca

dokladnie, przeciez byly juz filmy na ten temat (nawet wiele) i nikt ich nie banowal, a tu nagle szum. Dziwny marketing.

ocenił(a) film na 6
Agniete

Nie każdy film, porusza tematy powiązane z elitami. U nas przecież parę lat temu, wyszedł film o zatoce wykorzystywania pod Gdańskiem. Fakt, że wyszedł na TVP dosyć zaszkodził. Ten sam reżyser, z dwadzieścia lat wcześniej, zrobił podobny film o prostytucji młodych w Warszawie. Pojawiał się tam wątek, pewnego prowadzącego własny program, z jednej z czołowych gadzinówek.

Bananowy_Zabojca

Dokładnie. Obejrzałem kawałek filmu i od razu mi się skojarzył z produkcją naszego rodzimego mistrza Patryka Vega. A co do teorii spiskowych to brakuje mu tylko dorobić żółtych napisów i będzie pasować, jak ulał.

ocenił(a) film na 6
Bananowy_Zabojca

Oczywiście powiązania polityków, "artystów" murykańskich, czy tam tzw. elit z Epsteinem i siatkami pedofilskimi, to oczywiście wierutna bzdura :DDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones