PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190303}
5,5 279
ocen
5,5 10 1 279
Spielen wir Liebe
powrót do forum filmu Spielen wir Liebe

Nie porwał mnie ten film ani trochę. Historia jest tak banalna że trudno mi było dotrwać do końca. Również okrucieństwo Fabrizio było trudne do zniesienia. W gruncie rzecz to film o tym jak zbuntowany nastolatek męczy zakochaną w nim dziewczynę, a gdy pojawia się na horyzoncie równie okrutna Silvia, męczą biedną Laurę razem. Niby jest klimat, ładne zdjęcia i muzyka, ale całość po prostu średnio mi odpowiada artystycznie. Bo to ponad godzinny ciąg sadystycznych zabaw dzieci, epatowania nagością i pokazywania piękna przyrody. Psychologia jest raczej płytka, ustępuje on miejsce szokowaniu widza. Ktoś zresztą ładnie to ujął w komentarzach- chciałem zobaczyć dramat psychologiczny, a tu mamy thriller erotyczny. Zakończenie też jakoś mało satysfakcjonujące, choć mimo wszystko cieszę się że przynajmniej reżyser nie poświęcił ostatnich 20-tu minut na dręczenie Laury, bo to było już nudne. Daję 3. I bynajmniej nie ze względu na obecność roznegliżowanych 12latek (choć cholernie mnie zaskoczył fakt że tylko tyle miały aktorki, oglądając film nawet nie podejrzewałem że mogą mieć mniej niż 16), a po prostu za niezwykle monotonny pokaz tortur psychicznych i fizycznych.

ocenił(a) film na 8
Lucky_luke

Film był ogólnie jakiś sztuczny. Ich zachowania nie były przekonujące.

Lucky_luke

Eva Ionesco wygląda jak dziecko z biustem. Natomiast Lara Wendel wygląda na trochę starszą. Choć obie miały po 11 lat w chwili kręcenia tego filmu. Przerażające jest to że są kraje gdzie takie dziewczynki jak one czyli mające po 11-13-lat są wydawane za mąż za 30-letnich facetów i rodzą im dziecko za dzieckiem rok w rok. Dziwne jest też dla mnie że Matka Natura obdarza zdolnością rozrodczą tak młode dziewczynki bo są one rażąco niedojrzałe psychicznie i mają bardzo specyficzny typ urody będący mieszanką kobiety i dziecka. Matka Natura zdecydowanie dała zdolność do rozrodu o kilka lat za wcześnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones