PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750258}

Split

7,3 191 517
ocen
7,3 10 1 191517
5,9 37
ocen krytyków
Split
powrót do forum filmu Split

Mam ogromną chęć iść na to do kina, bo ogladalam zwiastun przy okazji ''Wielkiego Muru'' w kinie i nie powiem, że zaciekawił mnie. Zastanawiam się czy się nie zawiodę ? Powiedzcie jak wrażenia :) ...Ah i podejrzewam, że oceny to wina trolli no nie ?

Natalia20010413

Na Rotten Tomatoes zbiera rewelacyjne recenzje, więc oczekiwania są duże. Tak, oceny na FW to troll.

ocenił(a) film na 8
Natalia20010413

Jestem świeżo po seansie. Dla mnie to najlepszy film Shyamalana od czasu Sixth Sense. Nie jestem pewien czy scenariusz jest oparty na podstawie historii Mulligana (akcja filmu rozgrywa sie współcześnie a z tego co wiem do porwania 3 studentek doszło w latach 70- tych) ale napewno zainspirowany ta historia. Genialna rola McAvoya która podołała ukazaniu złożoności i możliwości ludzkiego umysłu. Mamy tez nieoczywiste zakończenie jakie najbardziej lubię oraz "smaczki" dla kinomaniakow.

ocenił(a) film na 10
brastek

SUPER ! Cieszę się niesamowicie ! No to chyba czeka mnie wizyta w kinie :P Niebanalny aktor, nieoczywiste zakończenie, inspiracja ... REWELACJA ! Tyko mam pytanie do jakiej kategorii byś zaliczył film ?

ocenił(a) film na 8
Natalia20010413

Jest to pełnokrwisty thriller z elementami dramatu psychologicznego. McAvoy pokazał niesamowity kunszt aktorski. Aktorka która pamietam z The Witch wyrasta na odkrycie i najważniejsze Shyamalan udowadnia ze talent posiada szkoda ze tak rzadko udaje mu sie zrobić tak dobry film.

ocenił(a) film na 9
Natalia20010413

ja dzis sie wybieram zaraz po pracy, swiezo po seansie napisze czy warto :)

ocenił(a) film na 8
Natalia20010413

Zaje.bisty jest film bez dwóch zdań. McAvoy tak naprawdę tylko kilka osobowości pokazuje, ale i tak bezapelacyjnie wymiata zmieniając style. Do tego zakończenie jest mistrz i absolutnie aż chce się sequela.

ocenił(a) film na 9
Roy_v_beck

Gdyby pokazał wszystkie widz byłby totalnie zagubiony, za dużo imion i wątków.

Natalia20010413

DObry film. Polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones