PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=709054}
5,6 233
oceny
5,6 10 1 233
Stonewall
powrót do forum filmu Stonewall

Nie spieszy mi się, żeby obejrzeć ten film (podobno przekłamali historię), ale jak widzę tutaj komentarze niektórych idiotycznych homofobów, to zbiera mi się na pawia. Ogarnijcie się, wyjmijcie głowy ze swoich d** i dajcie ludziom żyć swoim życiem.

ocenił(a) film na 7
widowspeak

Tutaj zawsze jest tak samo pod każdym filmem o tematyce LGBT homofoby wypełzają z bolącymi tyłkami :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
prowrocek

Ależ oczywiście, że organizujecie w dodatku 100x więcej niż jakiś jeden marsz równości. Natomiast jeśli chodzenie dwóch gejów po ulicy jest dla ciebie informacją o tym co robią w łóżku to tak samo jest chodzenie par hetero. Świadczy to tylko o twojej chorej rozbudzonej wyobraźni, a być może także skrywanych fantazjach. Inaczej nie interesowałbyś się seksem gejów, gdyż w przestrzeni publicznej nikt o tym nie opowiada. Straszyć banialukami możesz swoją babcię nikt się was hoomfobów nie boi. Ostatnio policja zgarnęła 21 takich typków, same pomylone sztuki, krzywe mordy, mutanty, przegrany życiowo margines. Możesz się zaliczać do tego elitarnego grona, nie mam nic przeciwko :)

ocenił(a) film na 1
mike__25

Jeśli uważasz, że na tych chorych homoparadach oni jedynie trzymają się za ręce, to znaczy że kłamiesz i dalsza dyskusja z tobą nie ma sensu. Alboś z przyrodzenia durny, albo ci wszy resztek mózgu wyżarły. Zostaw forum i zajmij się sodomią.

ocenił(a) film na 7
prowrocek

Chodzę to wiem co widzę, a za twoje chore ujrojenia nie odpowiadam :)

ocenił(a) film na 1
prowrocek


Prowrocek masz rację,nie nienawidzę ich mnie po prostu to brzydzi,ma prawo być mi niedobrze?Oni uważają że nie ...prawie zawsze mówią mi że jestem homofobem i ukrytym pedziem hahaha,i tyle dyskusji...

ocenił(a) film na 8
prowrocek

A ja w szkołach organizuję lekcje z tolerancji, mówię dzieciom o różnych orientacjach seksualnych. Zapraszam do Wrocławia. Odezwij się, podam dokładny adres szkoły, będziesz gościem na lekcji i zobaczysz jak wygląda. :)

mike__25

Strasznie ich niepokoi fakt, że od oglądania gejów dostają takiej erekcji, jakiej ich własne damsko-męskie doświadczenia nigdy im nie dostarczyły... Bardzo się tego boją, dlatego bardzo, bardzo, bardzo się tego brzydzą :D Siebie się brzydzą... Normalnego heteryka bez problemów i kompleksów geje NIE brzydzą, tak samo jak i gejów nie brzydzi seks heterycki.

widowspeak

Hahaha........ :D , rozbawił mnie Twój komentarz, nakazujący homofobowi wyjąć coś sobie z d.....y.... :D ;)

widowspeak

I ja szanuję twoją wypowiedź.
Tak samo mi się chce rzygać jak widzę dwóch całująchych się facetów.
Tolerancja w obie strony :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones