PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=709054}
5,6 233
oceny
5,6 10 1 233
Stonewall
powrót do forum filmu Stonewall

Lepszy niż gadają!

ocenił(a) film na 7

Zaniżone noty, wszędzie bojkoty i hejty ze strony czarnoskórych wszystko dlatego, że głównym bohaterem jest biały aktor! Ae uwaga nie ma się czym przejmować, bo film jest niczego sobie. Owszem nie jest to produkcja na miarę Oscara, ale która taką była w karierze Emmericha? Zawsze ceniłem produkcję jego filmów, pod tym względem Stonewall mnie również nie zawiódł. Jest klimatycznie, są fajne filtry nałożone na kamerę, przyjemnie się to ogląda
Historia jest nieco płytka, brakuje rozwinięcia wątku walki o równe prawa (w aspekcie oddolnym organizacyjnym, a nie tylko ulicznym), brak też dobrego wątku miłosnego, jednak nie jest źle jak na film pokazujący wydarzenia historyczne

Pomimo mankamentów zdecydowanie warto obejrzeć. Ode mnie mocne 7/10

ocenił(a) film na 4
mike__25

Bojkot z powodu białego aktora w roli głównej był jak najbardziej słuszny. Tak chętnie udzielasz się w temacie LGBTQ, ale jednak mało wiesz jak widać. Zamieszki Stonewall dotyczyły głównie kolorowych transwestytów i lesbijek. Tu głównym bohaterem powinien być kolorowy aktor. Biały protagonista w filmie o zamieszkach w Stonewall to porażka. Film sam w sobie jest słaby, a tak fatalnym doborem obsady bardziej ciągnie ocenę w dół.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones