PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10332}

Strażnik prawa

The Enforcer
7,3 15 973
oceny
7,3 10 1 15973
5,0 4
oceny krytyków
Strażnik prawa
powrót do forum filmu Strażnik prawa

6/10

ocenił(a) film na 6

Jak dwie pierwsze części przypadły mi do gustu tak ta niestety jest średnia. Oczywiście Callahan nadal jest bezkompromisowy, i się nie szczypie ale kilka elementów zepsuło w dużej mierze tą część. Choćby nawet muzyka w momencie kiedy gonią murzyna który podłożył bombę w komisariacie, co to za tandeta? Jak z automatu do gier. Tak samo zakończenie moim zdanie tandetne (strzał z wyrzutni), całą budę by rozwaliło, a tam idealnie rozpadło się to co się miało rozpaść. Jak na razie najsłabsza z oglądniętych prze zemnie 3 części.

ocenił(a) film na 5
Sprite_87

Podpinam się pod tą wypowiedź.

ocenił(a) film na 6
kaioken26

Pooglądałem wszystkie i ze smutkiem dochodzę do wniosku, że ta nie jest najsłabsza :( Zawiodłem się trochę bo myślałem, że nie zepsują już nic więcej ale w Puli śmierci przeszli samych siebie bombą w samochodzie zabawce, która goni Callahana. Więc od Strażnika prawa gorsza jest jeszcze Pula śmierci. Niestety.

ocenił(a) film na 6
Sprite_87

Ja chcę zobaczyć wszystkie części (akurat pojawiają się na TCM). Zgadzam się, że scena z wyrzutnią była z filmów Bollywood rodem. Znam z internetu kultowe sceny z Callahanem i jego Magnum, teraz jest okazja obejrzeć całe filmy.

ocenił(a) film na 7
Sprite_87

A jeszcze bardziej nierealne jest to, że tej całej amunicji razem z wyrzutniami pilnował jeden emeryt. Każdy mógł tam wejść:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones