PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=197098}

Strajk

Strajk - Die Heldin von Danzig
5,4 1 283
oceny
5,4 10 1 1283
Strajk
powrót do forum filmu Strajk

Po obejrzeniu tego filmu jako były stoczniowiec biorący czynny udział w " Grudniu 1970r " jestem zbulwersowany treścia tego filmu i wypowiedziami umieszczonymi na tej stronie na temat tego kiczu filmowego.
Osoba która napisała scenariusz do tego filmu albo nie miała zielonego pojecia o tamtych czasach albo celowo chciała zmienić historię naszego kraju jak to robiono za czasów komuny.
Jak mozna tak fałszowac karty historii i wymyslać takie bajki? Jak mozna młodemu pokoleniu przekazywac takie kłamstwa ? Prawdopodobnie dlatego by ukryc prawdę o tamtych tragicznych czasach. Jak można z Polskiego Robotnika i Stoczniowca z roku 1970 robić pijaka i nieudacznika. Jak można zmieniać przyczynę i powód powstania strajków. Chyba tylko dlatego by oszukać młode pokolenie i zatrzec wszystkie prawdziwe fakty i przyczyny powstania klasy robotniczej w naszym kraju.
Niektórzy napisali ze nikt nie podaje że film nie jest historią, więc dlaczego sa wplatane do filmu prawdziwe krótkie wycinki w wersji czarno białej ?
Jak długo jeszcze bedziecie nam POLAKOM zmieniać karty naszej historii ?
Jak długo jeszcze z Polaków bedziecie robić złodzieji, pijaków i nieudaczników ?
Film moim zdaniem jest nieudanym kiczem który niedość ze nie ukazuje prawdy to jescze ubliża nam POLAKOM.

granddad

Jak waćpan powiesz że nie piliście na w stoczni to chyba na zawał ze zdziwienia padnę. Wiem jaki jest polski robotnik i wiem jak wygląda picie w zakładach pracy, szczególnie tych wielkich, więc bez bajek proszę.

ocenił(a) film na 1
granddad

Specjalnie okłamany, i wspierany przez komuchów i judków z wyborczej, łonetu i innych lewaków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones