PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=296427}

Strasznie głośno, niesamowicie blisko

Extremely Loud & Incredibly Close
7,5 56 733
oceny
7,5 10 1 56733
5,3 11
ocen krytyków
Strasznie głośno, niesamowicie blisko
powrót do forum filmu Strasznie głośno, niesamowicie blisko

Niesamowicie irytujące i denerwujące jest zachowanie chłopaka . Rozumiem że jest on chory i przeszedł straszne doświadczenia. Ale naprawdę , chłopak kłamie na potęgę jest niegrzeczny i wulgarny a jego zachowanie w stosunku do dozorcy woła o pomstę do nieba. Nazywa go grubasem i chyba odezwał się do niego by pocałował go w dupę. Ja pierdziu nic tylko wziąć gównierza na kolano i złoić mu dupę.
Co ciekawe ojciec mówi do żony że synek ma problemy z porozumiewaniem się z dorosłymi. Co ???. jakie ma problemy ??? potrafił przecież rozmaiać z kilkudziesięcioma dorosłymi !!! . Największy jego problem to to że jest źle wychowany i tyle.
I na koniec . W scenie gdy Abby Black chce go zabrać do taksówki. Oscar mówi żn nigdy nie wsiada do samochodu z obcą osobą. Bardzo słusznie !!!. Ale lubi za to chodzić po domach obcych ludzi i co wtedy się nie boi ??? .
Oskarek wskakuje na moją listę najbardziej irytujących młodych aktorów i jest tam razem z Dakotą Fanning z " Wojny światów. :)

ocenił(a) film na 7
neron4

MI film się podobał- głównie dzięki cudownemu, jak zwykle Hanks`owi. Ale masz racje- dzieciak był okropny! Pępek świata z nadętą mina i aroganckim zachowaniem. Ojciec byłby nim chyba rozczarowany....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones