PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014103}

Strefa interesów

The Zone of Interest
7,4 29 051
ocen
7,4 10 1 29051
8,6 51
ocen krytyków
Strefa interesów
powrót do forum filmu Strefa interesów

Cześć taki mały komentarz do tego filmu/ a też historyka z wykształcenia i też Ślazaka który pochdzili i jego cała rodzina pochodzi z bliskich okolic-
Ja i cała moja rodzina pochdzimy z Lędzin- obecnie miasto Górnoślaskie z jedno z najwiekszch kopalni w PL Ziemowit...rodziny tzw 100% Ślaskie (u nas sie nie godo Górnoślaskie) cała rodzina mieszka z dziada pradziada od 100 lat ponad tutaj = patrz cześć rodziny walczyła w powstaniach górnoślaskich cześć walczyła z drugiej strony- co dla innych z pl jest cieżka do zakcpetowania - w czasie wojny brat mojej babci musial być w wermahcie itd. cała moja rodzina mieszkała w okołćach około 10-15 km od obzu.. przez lata moja babka prabka oobowida jak to było widać z klimonta --(najwyzsze wzgurze w kolicy) całe po horyzont czarne dymy.. dokoła była majowa pogoda a w Lędzinach tylko śmrood siarokowy rodzice dziecią tłymaczyły ze to z Gruby.. tak tma wygladała naprawde okolica... do 50km.. wiec film naprwde mocno pokazuje jak to wygladalo sczegolnie jak teścowa Hesssa ucieka z domu przez smród

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones