PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9830}

Strefa zrzutu

Drop Zone
6,3 8 718
ocen
6,3 10 1 8718
6,0 3
oceny krytyków
Strefa zrzutu
powrót do forum filmu Strefa zrzutu

5/10

ocenił(a) film na 5

ot, przeciętne kino akcji lat 90-tych; jedynie czym się wyróżnia to całkiem nieźle przedstawiona tematyka spadochroniarzy i zdjęcia w powietrzu; poza tym mało tu zwrotów akcji, jest za bardzo schematycznie; na dodatek słabo zagrany
Moja ocena: 5/10

ocenił(a) film na 6
Pauleta

Fabuła doskonale przewidywalna. Dość łatwo zgadujemy co się za chwilę stanie: "Zaraz go załatwią", "zaraz da im nauczkę", itd.
Także zakończenie nie może być zaskakujące: od początku wiadomo, że WS da wycisk komu trzeba.
Mimo to, jeśli ktoś ma akurat wolne sto minut swojego życia - to polecam serdecznie. Ogląda się co prawda bez jakiegoś szczególnego dreszczyku napięcia, za to bezproblemowo. No i te sekwencje lotniczo-spadochroniarskie: w istocie bardzo atrakcyjne wizualnie. Można się gapić i gapić z niekłamana przyjemnością. Chwilami nachodzi wręcz człowieka refleksja, że opowiadana historyjka kryminalna jest li-tylko pretekstem do pokazania tych świetnych kaskaderów pod ich pięknymi, kolorowymi spadochronami.

Film_Polski

Coś niebywałego! Zaparzyć kawę, usiąść wygodnie w fotelu i... obejrzeć 100-minutowy film tylko "świetnych kaskaderów pod ich pięknymi, kolorowymi spadochronami"? No, litości!

ocenił(a) film na 6
voleon

"No, litości!"

Ależ, moim (nie)skromnym zdaniem, ja właśnie podszedłem do tej czysto rozrywkowej produkcji nad wyraz litościwie.

Film_Polski

Nie ma tragedi. Lata 90 ja lubie filmy z tamtego okresu. Teraz jest chyba wiekszy problem na co do kina isc:)))

Film_Polski

Jakoś w tamtych czasach nikt jakoś specjalnie nie narzekał na takie kino i dobrze się bawił (w tym i ja) ale co wy szczawie możecie wiedzieć wracajcie lepiej do swoich Avatarów,Matrixów,Transformersów i innej papki dla dzisiejszego zidiociałego pokolenia.

Pauleta

Jakoś w tamtych czasach nikt jakoś specjalnie nie narzekał na takie kino i dobrze się bawił (w tym i ja) ale co wy szczawie możecie wiedzieć wracajcie lepiej do swoich Avatarów,Matrixów,Transformersów i innej papki dla dzisiejszego zidiociałego pokolenia.

ocenił(a) film na 5
king8543

Jak kulą w płot, czemu często się zakłada, że jak ktoś nie lubi danego filmu, to uwielbia transformersy czy inne takie. Kocham wiele filmów z lat 90-tych i starszych, ale ten wypadł nie najlepiej na tle innych.

ocenił(a) film na 6
Pauleta

Ja także uważam, że @king8543 nic w zasadzie nie powiedział.
Za to skwapliwie nie ominął okazji, by użyć epitetu na "sz".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones