Super Size Me

2004 1 godz. 40 min.
6,4 21 081
ocen
6,4 10 21081
3 224
chce zobaczyć
{"rate":5.5,"count":4}
{"type":"film","id":115332,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Super+Size+Me-2004-115332/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Super Size Me
 • Melissa86 ocenił(a) ten film na: 6

  Szczerze to nic specjalnego. Na plus, że dodawali też inne ciekawostki i wywiady z różnymi osobami. Ode mnie 6/10.

 • Lex17 ocenił(a) ten film na: 5

  Melissa86 Nic specjalnego poza tym mam jakieś takie wrażenie, że ten eksperyment był... gigantycznie głupi i nie pokazał właściwie nic. Gdyby facet jadł same obiady w McDonald's codziennie, o to już by miało więcej sensu ale każdy posiłek jeszcze ponad swoje możliwości?
  No sorry ale każdy by miał rozwaloną wątrobę po jedzeniu przez miesiąc samej smażeniny czy to z fast foodu czy z własnej domowej patelni.

 • Melissa86 ocenił(a) ten film na: 6

  Lex17 Też mi się wydaje, że ten eksperyment został zrobiony tak na siłę. I jeszcze to, że musi spróbować wszystkiego z menu. Jak ja bym zaczęła nagle jeść i pić to, czego nie lubię i mi nie smakuje, to też bym się pewnie pochorowała i miała rewolucje żołądkowe.

  A ten pozew tych dwóch dziewczyn, że przez McDonald's stały się otyłe to jakaś kpina. Ktoś im te cheesburgery wpychał do buzi na siłę, a shake'i podawał w kroplówce? No na litość boską. I bardzo słusznie, że przegrały tą sprawę.

 • Melissa86 To jest USA - tam możesz dostać odszkodowanie za to, że na etykiecie Domestosu nie napisano, że nie można gotować z niego rosołu. Dlatego też tamtejsi producenci umieszczają na opakowaniach tak idiotyczne zakazy jak "nie prasować ubrań na ludziach" na kartonie po żelazku.

 • Melissa86 ocenił(a) ten film na: 6

  Evangarden O tym to nie wiedziałam.

  Jeśli to prawda, to nawet nie wiem jak to skomentować.

 • Melissa86 Jem a makdonaldzie jak prawdziwy amerykanin z USA!