PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=425641}

Supersamiec

Superbad
6,4 60 123
oceny
6,4 10 1 60123
7,3 25
ocen krytyków
Supersamiec
powrót do forum filmu Supersamiec

żałosne

ocenił(a) film na 1

Beznadziejny film o grubasku i lalusiu, którzy nigdy nie byli na żadnej imprezce. Nagle na koniec szkoły pragną wbić się na jedną z nich i zaliczyć panienkę.

Bo u nich laski to tylko worki do zaliczenia, tak? Żałosny film. Facetom tam tylko wódka i panienki w głowie. Oceniam 0/10. Nie wytrzymałam nawet do końca tego niewypału. !

Norchy

"Beznadziejny film o grubasku i lalusiu, którzy nigdy nie byli na żadnej imprezce. Nagle na koniec szkoły pragną wbić się na jedną z nich i zaliczyć panienkę. " - genialny pomysł na komedie, nie uważasz?

a co do zaliczania lasek to tak, w Ameryce naprawdę większość dziewczyn to puszczalskie panienki myslace tylko o jednym. Byłem i wiem jak jest tam na imprezach.

To jest jedna z najlepszych komedii jakie znam i irytuje mnie taka ocena. Ja nie oceniam Seksu w wielkim mieście na 0/10 bo to film dla kobiet, po prostu rozumiem, ze jest on przeznaczony dla innej grupy odbiorcow i im sie podoba, nie muszę go mieszać z błotem.

ocenił(a) film na 7
Norchy

Nie wytrzymałaś do końca? A szkoda, bo nie jest to tylko film o zaliczaniu panienek. ;-)
Generalnie bardzo sympatyczny film. Policjanci rządzą. Nie mówiąc o okularniku ;-).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones