PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723068}

Surwiwalista

The Survivalist
5,7 3 025
ocen
5,7 10 1 3025
Surwiwalista
powrót do forum filmu Surwiwalista

Miałem zrobić sobie kolację i to odpalić ,dzięki za ostrzeżenie ,odpuszczę sobie tą pozycję hehe

ocenił(a) film na 5
JasonX68

Ściema! Nie ma tam takiej sceny. Może kolega tisoc sam tak zrobił podczas wyprawy do lasu. Film taki sobie, można obejrzeć z braku czegoś lepszego.

cyfrowy_baron

Opis był nawet niezły ale jak widzę że produkcja "Wielka Brytania" to niestety trzeba jak zwykle brać sporą poprawkę na te ich dzieła.
Dla mnie to trochę dziwny kraj bo znanych aktorów mają sporo ale filmów to oni kręcić nie potrafią bo statystycznie ich produkcje to niestety kiszka.
Oczywiście zdarzają się w miarę dobre ale na taki kraj to naprawdę słabo, bardzo słabo.

ocenił(a) film na 5
soulfly777kris

No i tutaj się nie zgadzamy. Ja lubię produkcje brytyjskie. Nakręcili dużo dobrych filmów jak np. Porachunki, Przekręt - rewelacyjne komedie kryminalne, Zgon na pogrzebie - świetny film i wiele, wiele innych.

Survivalist to film o tym jak wiele trzeba zapłacić za przetrwanie. Dobrze się go ogląda. To dobry przerywnik między wielkimi superprodukcjami.

ocenił(a) film na 8
JasonX68

film genialny! i takiej sceny jak opisana nie ma.....

JasonX68

kill list,polecam,jesli nie widziales,angole jak chca robia dobre kino

ocenił(a) film na 4
JasonX68

Jest realistyczny, więc zobaczyć można, jak na survival to bohater trochę był ograniczony jakby był w pokoju hehe ale dawał radę, szału może nie ma ale gniotem go nie nazwę, więcej survivalu, załatanie luk (to może szczegóły, być może jestem wymagający) i moja ocena byłaby znacznie wyższa. Czasu raczej nie zmarnujesz ale zostaw ten film jak naprawdę przyjdzie moment, w którym nie wiesz co zobaczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones