PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30387}

Suzhou

Su Zhou He
7,6 1 048
ocen
7,6 10 1 1048
Suzhou
powrót do forum filmu Suzhou

Kino azjatyckie zazwyczaj kojarzyło mi się z kopaniem i biciem - co ja osobiście lubię jak np. filmach z Jetem Li - byle fabułka była sensowna. Jednak "Suzhou" to zupełnie inny film. Był rewelacyjny, ale pod innym względem. Ma w sobie "coś", co nie pozostawia człowieka obojętnym. Ja po tym widowisku czułam się jakbym nażarła się tabletek nassenych ;). Po prostu nie wiem - czułam w sobie ogromny spokój... Dla mnie film jest niesamowity i genialny i naprawdę wart polecenia, po prostu jest ... INNY niż wszystkie. Jest rewelacyjny. Polecam do przemyśleń i rozważań. Pozdro :)!

ocenił(a) film na 9
tygrysulka

Faktycznie, coś w tym jest- film wydaje się lekko rozwlekły, ale nie nudzi, i faktycznie wprowadza człowieka w taki nostalgiczny spokój. Osobiście najbardziej zainteresował mnie motyw miłości Mdgara skonfrontowany z miłością Narratora. Film można sprowadzić do jednego pytania- czy prawdziwa miłość jest wieczna i jedyna? Radzę zwrócić uwagę na pierwsze i ostatnie słowa filmu- rozmowę narratora ze swoją ukochaną, oraz jego postanowienie na końcu. Film polecam wszystkim, którzy chcą zobaczyć coś ciekawego i mądrego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones