PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191945}

Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street

Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street
7,5 212 445
ocen
7,5 10 1 212445
5,8 26
ocen krytyków
Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street
powrót do forum filmu Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street

Generalnie znudziła mi się już nagonka na cudowność Deppa, ale muszę przyznać - jest porządnym aktorem. Co prawda w tej hollywoodzkiej szmirze (piraci) dał się trochę, jak by to powiedzieć... no zkomercjalizował się :) Niecierpliwie jednak czekam na tą kreację.

Ale niech zawiodą się Ci, którzy myślą,że to Johnny jest powodem tej niecierpliwości. Jest nim całokształt. Mianowicie - Tim Burton + Sacha Baron Cohen(!!!!) + Alan Rickman(!!!) + Christopher Lee (!!) + Helena Bonham Carter(!) + Johnny Depp + DreamWorks and Paramount = big WOW.

Plejada najzdolniejszych gwiazd. To musi być coś :]

Anarien_Vilyaore

Zgodzę się, że obsada jest tak dobra, że naprawdę zaskoczyłabym się jeśli film okazałby się klapą...

ocenił(a) film na 8
Anarien_Vilyaore

Nie będę dyskutował o gustach. Piraci mogli się nie podobać.
Ale Depp zagrał świetnie.

A na Sweeneya czekam z ogromną niecierpliwością. To będzie coś. Burton+Deep. Ten duet nigdy nie zawiódł.

Zdenio

Czekamy, czekamy, bo jest wiele powodów:)

ocenił(a) film na 8
karaiby

A wiecie może od ilu lat ten film będzie??

ocenił(a) film na 6
Anarien_Vilyaore

co sie ciagle ktos czepia piratow - wiadomo bylo juz od poczatku, ze bedzie to kino rozrywkowe a nie film, ktorego ideały zawładną twoją duszą na zawsze. ja tam mysle, ze dobry entertainment nie jest zły :] pozdro!

ocenił(a) film na 10
zielonozielony

Nie moge sie doczekac :> Niech by to byla nawet zima stulecia i zamiecie dzien w dzien, nic mi nie przeszkodzi w dotarciu do cinema city! :D

Astartte

Niech mnilko ktoś spróbuje zatrzymać przy kasie, to rozniosę kino :) Tylko jak wtedy film obejrzę??!!

Depp w Piratach... Cóż, jeżeli oceniac Deppa, to nie film. Wiadomo, film "pod publiczkę", ale genialnym zrealizowany przez tego aktora, nawet jeżeli wszystko inne legło.
No i moja ukochana Helena... Kurczę, już się nie mogę doczekać jej występu.
No i Alan... :)

ocenił(a) film na 7
Anarien_Vilyaore

No tak, wszystko ładnie, pięknie, ale co z Elfmanem?! :((

Lailea

Christopher Lee nie gra w tym filmie... usunęli jego postac ze scenariusza jeszcze przed rozpoczęciem zdjęć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones