PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=166290}

Synekdocha, Nowy Jork

Synecdoche, New York
7,5 14 973
oceny
7,5 10 1 14973
8,2 18
ocen krytyków
Synekdocha, Nowy Jork
powrót do forum filmu Synekdocha, Nowy Jork

Bardzo podobał mi się "Być jak John Malkovich" i myślałem, że scenarzysta mógł zrobić podobny film. Zrobił, tylko jest tak przesadnie zagmatwany, że mój mózg nie dał rady niestety go ogarnąć. Mógłbym go obejrzeć jeszcze raz i jeszcze jeden, niestety nie masz czasu i siły na ogarnięcia takiego filmu. Rozczarowałem się i chylę czoła tym którzy go pojęli i dobrze ocenili. Ja niestety szary ludek bez wyższego wykształcenia, temu niby arcyciekawemu filmowi, nie podołałem.

ocenił(a) film na 6
nildur

Będę szczery. Oglądałem ten film z dwoma dziewojami. Nie obejrzeliśmy go do końca. Wczoraj obejrzałem go do końca, minimalnie jednak zrobił na mnie wrażenia, z 5 podniosłem do 6. Nie jest on na pewno kompletnie pozbawiony sensu tak jak np. film który ostatnio oglądałem mr. nobody chociaż ciężko je porównywać do siebie. W moim przypadku musiałbym wziąć porządną dawkę amfy aby pojąć o co chodzi. Dla mega rozkminiaczy ten film nie jest taki zły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones