PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=825}

Szósty zmysł

The Sixth Sense
7,8 629 870
ocen
7,8 10 1 629870
7,6 38
ocen krytyków
Szósty zmysł
powrót do forum filmu Szósty zmysł

film

ocenił(a) film na 10

Jak dla mnie to najlepszy filmy, jaki obejrzałam. Tylko temu daję 10. po prostu genialny, zasługuje na Oscara

julka293

Film jest niezły, ale sądzę że z czasem zweryfikujesz pogląd że to najlepszy jaki obejrzałaś ;)

ocenił(a) film na 10
julka293

Tak to prawda iż jest to zapewne jeden z najlepiej nakręconych horrorów vel thrillerów w historii kina współczesnego, mnie osobiście ten film się nigdy chyba nie znudzi (mam go w swej filmotece) co jakiś czas do niego wracam, świetna fabuła i role willisa i osmenta. Mimo tego że tak naprawdę nie wiemy czy duchy istnieją i co dzieje się po śmierci to wydaje się to prawdopodobne co ukazuje ten film, bez fruwających na wpół przezroczystych zjaw a właśnie pewnego rodzaju odbicie nas samych poruszających się tak jakby w tym samym świecie lecz w innym wymiarze. Film tak jak już mówiłem SUPER czekam na coś nowego tego samego reżysera ma facet dobre podejście do tematu tak jak w " ZNAKI" z Melem Gibsonem, po prostu ma facet to COŚ gdy kręci film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones