PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108876}

Szalone wakacje

Last Resort
4,3 91
ocen
4,3 10 1 91
Szalone wakacje
powrót do forum filmu Szalone wakacje

Sorry za tak mocne określenie ale zaczynając oglądać ten film myślałem, że zaliczę jedną z nielicznych nieobejrzanych jeszcze przeze mnie perełek komedii młodzieżowych lat 80 i początku 90. Jako fan duetu Corey'ów stwierdzam, że ten film to totalna amatorszczyzna. Kuleje właściwie wszystko a aktorzy podczas kręcenia chyba nie zdawali sobie w tworzeniu jakiego gniota biorą udział. Scenariusz napisany chyba w jeden wieczór. Jedyny plus za muzyke ale też niewielki gdyż "dżingle" rodem z Hanny Barbera dopełniają obraz tego kina klasy C. Wytrzymałem do połowy, potem oglądałem na przewijaniu bo nie lubię zostawiać niedokończonych filmów. Boli też fakt, że film ten reżyserował Polak. Mając duet tak popularnych i lubianych swego czasu aktorów można było zrobić to naprawdę o wiele lepiej. Szczerze mówiac nie pamiętam kiedy byłem tak zawiedziony filmem a przyznaję, że nie jestem srogi w ocenaniu. Przeważnie potrafię znaleźć sporo plusów ale w tym przypadku nie dałem rady. Ocena 3/10, gdyby nie Coreyowie byłoby 1.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones