PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30661}

Szczęśliwy człowiek

O Lucky Man!
7,8 2 866
ocen
7,8 10 1 2866
8,2 4
oceny krytyków
Szczęśliwy człowiek
powrót do forum filmu Szczęśliwy człowiek

Obejrzałam ten film dwukrotnie... Mimo, że od ostatniej projekcji minęło już trochę czasu, nadal jestem pod wrażeniem tego obrazu. Pamiętacie sceny z upiornej kliniki, do której trafia beztroski bohater? Brrry!...

arabesque

dla mnie najlepsza scena z sądu kiedy skazany na wiezienie Travis tłumaczy się prostym i nieco naiwnym tonem, że on tylko chciał zostać człowiekiem sukcesu, a tak w ogóle to najlepszy jest refren piosenki "O lucky man" - Jeśłi nie znalazłeś jeszcze powodu by się zabić to jesteś szczęśliwym człowiekiem"

dolegapit

Cały film jest przewrotny, zabawny, miejscami wstrząsający, czasami też gorzki - tak, jak słowa "O lucky man"... Tak, tak wciąż jestem szczęśliwym człowiekiem :) Mam nadzieję, że Ty też :)

arabesque

masz racje ze film jest przewrotny, zabawny, miejscami wstrzasajacy, czasami gorzki - ale takie jest zycie, mysle ze by byc "szczesliwym czlowiekiem" potrzebny jest dystans do tego wszystkiego co nas w zyciu otacza i odrobina tej naiwnosci i optymizmu Travisa

dolegapit

To prawda, Travis jest niezłym zawodnikiem :) Otwarty, elastyczny, z poczuciem humoru, lekko zdystansowany ale też w pełni zaangażowany w ten pełen niespodzianek maraton... Naiwny Travis z wesołymi oczami kogoś mi przypomina :) Świetny film i takaż sama rola Malcolma McDowella - on to dopiero potrafi! Chyba muszę obejrzeć niedługo raz jeszcze "O, Lucky Man!"

ocenił(a) film na 9
arabesque

Zgadzam sie, film jest rewelacyjny. Tak samo jak aktorstwo McDowella. Podobał mi się fragment z bezdomnymi, pomocny Travis...

Romen

ja tez bardzo lubie ten film. ale to tylko fragment wiekszej calosci. na trylogie skladaja sie jeszcze "szpital britania" oraz "jeżeli...". tego ostatniego nie bylo nigdy w naszej tv. a ja poszukuje napisow do ktorejkolwiek czesci opowiesci o micku travisie.
pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones