PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9904}

Szkarłatny pirat

Swashbuckler
6,3 250
ocen
6,3 10 1 250
Szkarłatny pirat
powrót do forum filmu Szkarłatny pirat

Warto obejrzeć!

ocenił(a) film na 8

Pod względem formalnym można znaleźć kilka niedoróbek, albo naiwności, tylko co z tego. Mamy klasyczną fabułę, akcję, humor, wszystko to, czego miłośnik piratów może sobie życzyć. No trochę za mało wody. Nie ma silenia się na powagę, bo większość podana jest z przymrużeniem oka. Ciekawe są akcenty polskie i fakt, że główny czarny charakter okazuje się zwyrodniałym pederastą. Rzecz teraz niesłychana. I jeszcze wyzywa się go w ten sposób. Jak można było.., co za obrzydliwa homofonia, znaczy się homofobia.

ocenił(a) film na 3
Izukar

Zazdroszczę Wam (tym, którym ten film się podobał), że tak małych wymagań. Ten film jest nudny, bez fabuły, bez fajnej akcji, ani śmieszny, ani poważny.

ocenił(a) film na 8
grd1

I w ogóle niefajny. Wiem...

ocenił(a) film na 3
Izukar

Dokładnie.

Izukar

Jakie to wątki polskie?
Bo filmu nie oglądałem.
Już sobie wyobrażam jak członkowie LGBT pod dowództwem Margot publicznie spalą ten film na stosie i zażądają wydania wszystkich kopii, aby ukarać biedny film.

ocenił(a) film na 8
Shadow_dawnego_ggggggg

Ostatni raz oglądałem ten film 5 lat temu, ale co wryło mi się w pamięć, to pirat jakoś tak do małpki: Daj klucie, daj klucie. W innym wątku cytuję dokładnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones