PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=986}

Sztorm

White Squall
7,3 10 537
ocen
7,3 10 1 10537
Sztorm
powrót do forum filmu Sztorm

Nareszcie wszystkie filmy Ridleya Scotta zaliczone! A koniec zwięczony nawet miłym, przygodowym filmem. Dobrze się go ogląda czuć morską przygodę a Jeff Bridges budzi szacunek. a katastrofa jest dramatyczna i zrealizowana z rozmachem. Jednak nachalne wciskanie życiowych mądrości nie wychodzi na dobre podobnie zbytnia ckliwość (końcówka leży przez to) TERAZ BĘDZIE SPOJLER: Choć ten film ma jedna wielką scenę gdy statek tonie a szyper patrzy bez słów na żonę która jest uwięziona w kajucie, niezwykle przejmujące. 6/10.

Kilinski

O, taka sama ocena jak moja. Zgadzam się z tymi słowami.

ocenił(a) film na 1
Kilinski

Tia, katastrofa jest bardzo dramatyczna i zrobiona z takim rozmachem że hoho. Ten film to porażka.

ocenił(a) film na 6
Rafal_P_5

Tylko, że katastrofa nie jest najważniejszym elementem tego filmu.

Rafal_P_5

Żeby zrozumieć ten film i tą katastrofę trzeba jednak kilka razy popłynąć na morze. Nie koniecznie promem wycieczkowym. Zapewniam, że wtedy ten film ogląda się z większym zrozumieniem treści. A jest to kawałek dobrego kina. Dobrze osadzonego w realiach żeglarstwa i tematyki morskiej.
Nie jest to na pewno oferta dla miłośnika wartkiej strzelanki nie angażującej szarych komórek.
Ten film jest doskonałym obrazem autentycznych zdarzeń opisanych w książce. Był taki żaglowiec szkolny i była taka załoga.
Przeżyła tyle ile tylko na morzu przeżyć można a Ridley Scott doskonale to opowiedział.
Koniec był dramatyczny bo dramatyczne było zakończenie rejsu. Śmierć na morzu jest patetyczna. Bo przegrywamy
z olbrzymim żywiołem który nie wykazuje zrozumienia gdy okazujemy się za słabi.
Wiem o czym pisze bo śmierć na morzu miałem okazję spotkać. I nie ma co kpić
Rafal_P_5 bo to nie jest film dla ludzi niedojrzałych emocjonalnie.

ocenił(a) film na 4
Piotr_Bratek

Spotkałeś śmierć i nic. Dalej piszesz farmazony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones