PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554}

Sztos

6,9 49 816
ocen
6,9 10 1 49816
6,4 9
ocen krytyków
Sztos
powrót do forum filmu Sztos

... Jak jest tytuł piosenki lecącej przy końcowych napisach? Przypadła mi do gustu...

mr_zielony

to jest piosenka kazika "gdy mam co chcę wtedy więcej chcę".

ocenił(a) film na 5
mr_zielony

Napisów się nie wyłącza - to plus. Ale można było chociaż rzucić na nie okiem, długie nie były;) A filmie użyta była jeszcze jedna piosenka Kazika o tytule filmu.

Bosniak

Minął ponad rok i musze przyznać, że dzieki temu filmowi zaczałem przygode z Kultem ;).

ocenił(a) film na 8
mr_zielony

a co ma Kult do solowej produkcji kazika ?

steemm

Kazik zasłynął jako członek Kultu, kiedy pisze o Kulcie, myślę też o twórczości samego Kazika. (i gdzieś mam, że dla kogoś może to być nadużycie) :P

ocenił(a) film na 8
mr_zielony

Mało wiesz w takim razie o kulcie i samym kaziku, także odsyłam do książki Kult kazika wtedy możemy zacząć dyskusje.

steemm

Nie zamierzam dyskutować o tym, bo nie specjalnie jest powód. Nigdzie nie twierdziłem, że dużo wiem, a tylko, że zaznajomiłem się "trochę" z muzyką Kultu i Kazika. Tyle w tym temacie i nie ma co roztrząsać. Jeżeli Ci to pomoże, mogę napisać, że to moja pomyłka, czy raczej nieścisłość przeze mnie popełniona, i nie jest ona chyba aż tak istotna, by o niej dyskutować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones