PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1417}

Tańcząc w ciemnościach

Dancer in the Dark
7,8 59 499
ocen
7,8 10 1 59499
7,4 31
ocen krytyków
Tańcząc w ciemnościach
powrót do forum filmu Tańcząc w ciemnościach

Muszę się przyznać, że na początku film mnie żenował i śmieszył . Po prsotu wydawał mi się nudny, a Bjork w ogole nie przypadla mi do gustu. Jednak zwracam się z prosba, że jesli ktoś bierze sie za ogladanie tego filmu, to na prawde warto jest " przesiedziec początek filmu nbawet z zapałkami w oczach", byleby obejrzeć zakończenie. Jak ukazała się końcowa scena, wmurowało mnie. Nie potrtafiłam się nawet ruszyć. Scena genialna, powtarzam GENIALNA! i na prawde warto ją obejrzeć. ! Także zachęcam.
A co do samej Bjork to czytałam w artykule, że nie potrafiła się długo otrząsnąć po tej roli. Ponoć tak bardzo się wczuła w swoją rolę, że w życiu osobistym zaczęła się zachowywać jak bohaterka która gra. Brała leki depresyjne, by powrócić do "normalnosci" . Nie dziwie się. Gdybym tylko mogła ją zobaczyć, od razu dostałaby ode mnie owacje na stojąco. Genialna aktorka, wspaniały film.

ocenił(a) film na 9
m0niisi4

przeczytałam również jej wypowiedz, że po tej roli postanowiła, że nigdy więcej nie zagra w żadnym filmie, szkoda...

sevasevol

też żałuję, że już więcej nie zagra, bo da się zauważyć, że ma predyspozycje. ale z drugiej strony... nie dziwię jej się, bo film naprawdę wstrząsający (przynajmniej dla mnie).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones