PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1257}

Tańczący z wilkami

Dances with Wolves
7,8 116 659
ocen
7,8 10 1 116659
6,8 16
ocen krytyków
Tańczący z wilkami
powrót do forum filmu Tańczący z wilkami

Tanczący jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej wzruszających filmów jakie widziałem.
Wspaniała muzyka podkreśla fantastyczne ujęcia przyrody pogranicza, a niektóre sceny
naprawdę sprawiają, że się w oku łza kręci. Wielka szkoda, że takich filmow się już nie kręci
i chyba jeszcze długo tak będzie, filmowcom nie zależy już aby poruszyć widza, pokazać mu
coś pięknego, tylko albo ogłupić go debilnymi żartami (hangover i reszta) albo oszołomić
produkcjami napakowanymi efektami, ale bez żadnej treści (transformers, te wszystkie od
marvela). Wydaje się niestety, że po prostu ludzie głupieją, bo popyt na takie filmy ciągle
rośnie, więc sytuacja raczej się nie zmieni :(

ocenił(a) film na 10
mnjhau

popieram,to mój ulubiony film a Costner jak zwykle znakomity

użytkownik usunięty
mnjhau

Popieram :) odnosnie gry Costnera... nie zawsze jest dobry ale w "Tańczącym z wilkami" pokazał duża klasę.

Ten film to apogeum reżysersko-aktorskie Costnera. Za ten film zasłużone Oscary:)

ocenił(a) film na 8
mnjhau

Nie wzruszyłem się...

mnjhau

Muzyka, zdjęcia... ehh... Coś pięknego. Obecnie też powstają ciekawe i ambitne filmy ale takiej perełki jak "Tańczący z wilkami" z klimatem dzikiego zachodu to ze świecą szukać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones