Jakim cudem ktoś już wstawił plakat na którym umieszczono "Judi Dench. Laureatka Oscara" skoro
ogłoszono to 20 minut temu?
Takim cudem, że pani Dench dostała Oskara za role w filmie Zakochany Szekspir. Poza tym 20 minut temu nie ogłoszono laureatów Oskarów tylko nominacje. Laureatów poznamy w marcu.
Z tym podpisem "laureatka Oscara" jest tak jak napisał siedem, ale np. na ulotkach reklamujących, które w kinie znalazłem 9 stycznia "Tajemnica Filomeny" była już opisywana jako "Nominowany do Oscarów i Złotych Globów film..." ;)
No jest to niestety bardzo często stosowany chwyt i przypuszczam, że trochę ludzi się na niego nabiera skoro dystrybutorzy ciągle się nim posługują.
najlepszym chwytem jest pisanie na ulotkach "7 OSCARÓW" a gdzieś z boku drobnym druczkiem napisane "nominacji" :)
Poczekaj z tym usuwaniem... Jeżeli cały film jest tak dobry jak wynika to z tych paru dialogów w trailerze to... słowo stanie się wkrótce ciałem :-)