PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11621}

Tam wędrują bizony

Where the Buffalo Roam
7,3 4 393
oceny
7,3 10 1 4393
6,5 2
oceny krytyków
Tam wędrują bizony
powrót do forum filmu Tam wędrują bizony

9/10

ocenił(a) film na 9

Dawno mi się tak dobrze nie oglądało żadnego filmu. Były takie momenty, że nie wyrabiałem ze śmiechu. To co on wciągał, palił i cholera wie jeszcze co robił to by się na tablicy Mendelejewa nie zmieściło. Chciałbym żyć w tamtych czasach. Jak tylko pojawiał się na horyzoncie jego prawnik wiadomo było, że będzie zabawnie hehe. Akcja w samolocie po prostu mega. Fazy kolesie miele niesamowite, akcja z autostopowiczem- koleś miał chyba pełno w gaciach :D
Jeszcze nie raz obejrzę ten film i za każdym razem będę miał polewę, koleś miał równe życie :D Zastanawiam się co lepsze, Las Vegas Parano, czy to. W LA Parano było dokładniej pokazane jak przezywali fazy ale ten film był dla mnie zabawniejszy. Jeśli chociaż cześć z tych akcji się wydarzyła w jego życiu to jest typ moim bohaterem :D
Wiele bym dał żeby go poznać na żywo i spędzić z nim jeden weekend :D

Sprite_87

Chyba miał być zabawniejszy skoro to komedia, a nie komediodramat.
Co do tych akcji to raczej się jednak większość wydarzyła w jego życiu, bo książki Huntera Thompsona są jakby jego autobiografią.

ocenił(a) film na 9
mixesnuss

No to, że są jego autobiografia to wiem ;-)
Miał koleś klawe życie ;-)

Sprite_87

Akuat ten film to zlepek artykułów które sam Thompson wybrał do tego filmu, dlatego film jest tak bardzo zajebisty. Następna sprawa to taka że Bill Marey to dawny bardzo dobry jego przyjaciel dlatego też zagrał tą postać tak bardzo genialnie, Następnie trzeba zaznaczyć że czasy w których był zrobiony ten film wnoszą niepowtarzalny klimat do tego film, to jest jak z starymi polskimi komediami w czasach komuny :) Trzy główne artykuły które są połoczone w jedną fajną opowieść której głównym sensem jest Dr. Gonzo :)

ocenił(a) film na 9
temteges

A w skrócie film kozak ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones