PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10004167}

Taniec kryształów

Las niñas de cristal
5,8 672
oceny
5,8 10 1 672
Taniec kryształów
powrót do forum filmu Taniec kryształów

Dobry film 7/10

ocenił(a) film na 7

Czy ktoś pomoże zinterpretować sam koniec? Niestety do końca nie zrozumiałam Będę wdzięczna za odpowiedź.

majam

Samobójstwo dziewczyn: presją , niechęć zespołu i brak perspektyw na przyszłość po karierze, która zabiera całe życie, ale jest bardzo krotka (rozmowa z ojcem przy kolacji) u Irene i złamana kariera, być może kalectwo i toksyczna matka u Aurory

ocenił(a) film na 4
majam

No właśnie z tym zakończeniem, pozostawia wiele do życzenia. Myślę że zabójstwo lub wypadek zależy jak interpretujemy Normy skłonił ich do podjęcia takiej decyzji plus wszystko to co koleżanka powyżej opisała, z tym, że chyba ten film z założenia miał być dramatyczny więc dla mnie trochę naciągana końcówka, jakby pomysłu brak, ogólnie całość mocno ściągnęta z innych starszych produkcji, a na końcówkę nie mieli pomysłu to sobie je zabili, za wyjątkiem ładnie tańczących postaci i głównej aktorki z rewelacyjna stylowka to nic mi się kupy nie trzymało.

Arien22

Zgadzam się ze wszystkim co Pani napisała. Mam podobne wrażenia i odczucia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones