PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663000}

Teoria wszystkiego

The Zero Theorem
5,9 17 933
oceny
5,9 10 1 17933
5,1 14
ocen krytyków
Teoria wszystkiego
powrót do forum filmu Teoria wszystkiego

10/10

ocenił(a) film na 10

recenzji nie powinni pisać ludzie, który nie zrozumieli filmu;
to ambitne kino, ostatnia scena wieńczy dzieło,
nie potrzeba tu więcej słów, polecam

ocenił(a) film na 3
maryla_3

Ambitne kino, uwielbiam to określenie. Znowu nic nie zrozumiałem bo mi się nie podobało.
Przesłanie? Że nie ogarniesz sensu życia będąc dobrym z matmy? Głębokie.
Im mniej przystępna formuła + dwie godziny nudy = ambitne kino.
Scenografia ciekawa ale niewiele poza tym.

maryla_3

Ambitne kino? Film ciekawy i godny polecenia. Ale żeby 10/10 to z lekka przesada. Abstrahując od twojej wysublimowanej wypowiedzi, są lepsze pozycje tego typu. Bardziej zrozumiałe.

devilfcm

jesli nie rozumiesz filmu to poczytaj anglojęzyczne opisy, skoro tak mało zrozumiałeś. a może angielskiego też nie zrozumiesz meh... przecież są bardziej zrozumiałe języki, np polski... heh.

madtrexx

10/10? Nie interesują mnie anglojęzyczne opisy. Wyraziłem swoje zdanie. Moje własne, po Polsku. Mogę czy już też nie?

ocenił(a) film na 7
madtrexx

ja rozumiem ale daje 7 a nie 9 bo słabo nakręcony wkurzająca otoczka i umiejscowienie bardziej by już pasowało post apokaliptyczne tokjo czy moskwa , głupkowate tehnologje i ubiory rozpraszają

Jamacty

Dla ludzi XIX i pocztku XX obecna moda tez byłaby glupkowata.

ocenił(a) film na 7
kacjusz

pewnie tak ale to dlatego że nawet dzisiaj dla nas dzisiejsza "moda" wygląda głupio

Jamacty

dobre....

ocenił(a) film na 5
madtrexx

Skoro film, aby być zrozumiały musi posługiwać się "anglojęzycznymi opisami" to znaczy, że jest to słaby film.
Dobry film obroni się sam, bez żadnych opisów.

maryla_3

A kto i na jakiej podstawie orzeka co jest ambitne a co nie? Jest pewien "artysta" o pseudonimie Zenial który nagrał szum z trzaskami i powiedział że to przemyślana muzycznie całość, tylko wymaga otwartości i skupienia.

ocenił(a) film na 6
mlody969

Bardzo dobrze powiedziane.

ocenił(a) film na 6
maryla_3

"recenzji nie powinni pisać ludzie, który nie zrozumieli filmu"
Recenzje może napisać każdy, choćby o tym, że nie zrozumiał filmu.
Ambitne kino ambitnym kinem, ale to akurat dla mnie jest bezsensownym sileniem się, żeby za takie uchodzić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones