PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663000}

Teoria wszystkiego

The Zero Theorem
5,9 17 937
ocen
5,9 10 1 17937
5,1 14
ocen krytyków
Teoria wszystkiego
powrót do forum filmu Teoria wszystkiego

Zdecydowanie najgorszy jego film, chyba każdy to przyzna po seansie. Widać że chciał wrócić do klimatu swojego "Brazil" z "12 Małp" i miałem nadzieje na podobne wydanie, za to dostałem nudnawy i męczący melodramat połączony z filmem o zastanawianiu sie o sens zycia. Film i bliżej końca zaczyna sie gubić,widać że chyba temat Gilliama przerósł i sam nie widział jak film skończyć. Wydaje mi sie że Gilliam wie co niewypał nakręcił. W tym filmie mnóstwo typowych dal reżysera rzeczy brakuje, wszystkiego brakuje. Szkoda, ale juz film zjechali w Wenecji wiec wiedziałem co mnie czeka. Szkoda bo patrząc na poprzednie filmy jak Las Vegas Parano, Brazil, Monty Pathon czy ostatnio Parnassus reżyser stoczył sie. Mama nadzieje, ze już takiej klapy nie zaliczy bo to jeden z najoryginalniejszych żyjących reżyserów.

SlimShady85

Giliam mial takie fundusze na scenografie, jak uczniowie w latach '80 na lekcjach ZPT.
Ale chyba reszte tez wybieral na pchlim targu.

ocenił(a) film na 3
SlimShady85

Pełna zgoda. Chciałem coś napisać, ale ten post dokładnie oddaje to, co myślę o tym filmie.

ocenił(a) film na 8
SlimShady85

Ja nie przyznam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones