PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663000}

Teoria wszystkiego

The Zero Theorem
5,9 17 931
ocen
5,9 10 1 17931
5,1 14
ocen krytyków
Teoria wszystkiego
powrót do forum filmu Teoria wszystkiego

Ten film jest świetny.

ocenił(a) film na 10

Jestem fanem Gilliama i do nowego dzieła podchodziłem sceptycznie ze względu na zasłyszane
opinie oraz ostatniego Parnassusa. Jednak po pierwszych 15-20 minutach załapałem o co chodzi,
jaka jest konwencja i czego mogę się spodziewać. To jest film egzystencjonalny, jeśli nie spodoba
Ci się na początku to dalej będzie jeszcze bardziej pod górkę. Jestem zachwycony samym filmem i
nie mam zamiaru rozpisywać się dlaczego tak jest.

ocenił(a) film na 3
Szamo

Film zdecydowanie do fanów tego reżysera, film bardzo podobny do jego dwóch najbardziej znanych dzieł czyli "Brazil" i "12 Małp"

SlimShady85

Uwielbiam "12 małp" jeden z moich ulubionych filmów. "Brazil" ogladałem dawno i już nawet nie pamiętam o czym dokładnie był :D
Ale "Teoria wszystkiego" (super tłumaczenie) to nie jest dobry film. Spodziewałem się więcej po Gilliamie. Ocena 3/10 jest chyba adekwatna.

Szamo

Hmm... akurat Parnassus to wręcz arcydzieło... a w "Teorii..." sens jest, ale podany słabo i na sam koniec.

ocenił(a) film na 10
pinkey19

Polecam obejrzeć film drugi raz. Jak załapiesz, to przekaz filmu jest jasny od samego początku

ocenił(a) film na 8
Szamo

Zapewne niektórzy uznają to za świętokradztwo, ale skojarzyło mi się z występem Stallone'a w 'Małych agentach'. Forma zewnętrzna wariacka, pod spodem całkiem sporo niegłupiej filozofii.

ocenił(a) film na 10
Szamo

Z jednym się tylko nie zgodzę :) Film nie do końca mi podszedł po pierwszym obejrzeniu, ale już po kolejnym, jestem w szoku. Zrozumiałem przekaz. pozdrawiam.

chemas

to po drugim razie dam mu dyszkę hehe

ocenił(a) film na 10
mastekvip

być może ;)

Szamo

Do wszystkich zainteresowanych w tym temacie: użytkownik, który tchórzliwie ukrywa się pod nazwą "chemas" od lat zalega ze spłatą długu, który zaciągnął od państwa, żeby mieć środki na alkoholowe libacje.

https://narodowecentrumdlugow.pl/dluznik/przemyslaw-stelmasiak-zlocieniec

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones