PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663000}

Teoria wszystkiego

The Zero Theorem
5,9 17 937
ocen
5,9 10 1 17937
5,1 14
ocen krytyków
Teoria wszystkiego
powrót do forum filmu Teoria wszystkiego

Piszę to do wiadomości użytkownika, który ukradł mi ten tytuł i dodał swoje kontrybucje.
Wyszukuj sobie sam tytułów i potem sobie je uzupełniaj! Zepsułeś mi zabawę :/

ocenił(a) film na 6
Klarens

a skąd ja mam wiedzieć czy ktoś to będzie uzupelniał czy nie?!Skoro to takie ważne dla Ciebie to mogę jeszcze usunać obsade, bo jak narazie tylko gatunek i kraj zaakceptowano.Kurcze,ukrasc komuś tytuł????zaznaczaj sobie _ nie dodawać, ja znalazłem ten film...

tequila82

Wiedz jedno: jeżeli znajdziesz goły tytuł na FW i na dodatek są materiały do dodania na IMDb to wiadomo, że ten kto dodał ten tytuł będzie chciał go uzupełnić... To co zrobiłeś to jest po prostu nie fair. Mam prośbę do Ciebie: wyciągnij wnioski na przyszłość i baw się uczciwie, wtedy wszyscy będą zadowoleni. A gdy wszyscy dookoła są zadowoleni, wtedy świat jest po prostu piękniejszy. Kontry sobie zostaw, życzę miłego dnia i dobrej zabawy życiem :D

ocenił(a) film na 6
Klarens

Tak wyszło, że zobaczyłem na imdb co tam sobie pan Gilliam robi nowego.Na FW tylko tytuł, wiec pododawałem. Nie miałem zamiaru nikomu wchodzić w drogę i psuć zabawy. Mnie osobiście to nie przeszkadza, ale masz rację, miło coś czasem znaleść i sobie pododawać:)A, że raczej sporadycznie to robię, to nie miałem pojęcia o tej niepisanej zasadzie...Na przyszłośc dobrze wiedzieć:D Dzięki.Pozdrawiam.

tequila82

Najcudowniejsze w tym wszystkim jest to, że Terry Gilliam kręci nowy film :D Jestem jego zaciekłym fanem i uwielbiam jego pomysły.
Muszę Ci powiedzieć, że ja też dodaję sporadycznie materiały na FW, tyle że trwa to już od 2006 roku :) Dawniej spędzałem nad tym więcej czasu, a teraz dodaję tylko to, co w jakiś sposób wiąże się z moim gustem filmowym.

ocenił(a) film na 6
Klarens

To tym bardziej sorki za kontry:)Przyznaję, że wyobraźnia Terrego Gilliama na mnie również robi wrażenie.Mam słabość do Jego filmów, podobnie jak do twórczości Jeuneta.Fajna odskocznia od rzeczywistości:) Jakoś udało mi się przegapić The Wholly Family. Nie wiem tylko jak go dostać, bo film przeszedł bez echa.Chyba, że dopiero wyjdzie.Oby.W każdym razie jest na co czekać...

tequila82

Nie masz za, co przepraszać. Niczego złego nie zrobiłeś. To Klarens powinien cię przeprosić za bezpodstawne atakowanie.

tequila82

Krótkometrażowy "The Wholly Family" jest dostępny w sieci na oficjalnych stronach Terry'ego i kosztuje 10 zł. Też nie widziałem jeszcze :(
Jeuneta też bardzo lubię! Delikatesy i Amelia to mistrzostwo świata jak dla mnie :) Miasto zaginionych dzieci i Bardzo długie zaręczyny również dosadnie zaspakajają me zmysły kino maniaka, najmniej, ale i tak z miłą chęcią obejrzałem Bazyla :) Uwielbiam artystów z nieograniczoną wyobraźnią :P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mowiacy_do_reki

Cieszę się, że dałem Ci powód do uśmiechu :) Miłego dnia :*

Klarens

jesteś chory

horenheb

Dziękuję bardzo pani doktor za diagnozę. Proszę jeszcze uściślić na co choruję i ewentualnie proszę o receptę. Potem się rozliczymy :)

ocenił(a) film na 7
Klarens

Nie no szkoda słów na takich typów...

ocenił(a) film na 7
yeti89

Piękny avatar. Chwała TON!

ocenił(a) film na 7
Wa770

Zgadzam się! Filmweb to jedyny portal na którym go zaakceptowali:D Na innych zawsze pojawiał się komunikat o możliwości obrazy uczuć innych...

ocenił(a) film na 7
yeti89

Ale wiesz, że to z okładki TON?

ocenił(a) film na 7
Wa770

Oczywiście:-D Type to jeden z moich ulubionych zespołów:-)

ocenił(a) film na 7
yeti89

:D Chwała Peterusowi Ratajczykowi! :D

Klarens

mam nadzieję, że pozbierasz się po tym ciosie i wrócisz jeszcze silniejszy

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Klarens

bueheheh pewnie ryczałeś w poduszke 2 tygodnie

użytkownik usunięty
Klarens

nie sraj ogniem

ocenił(a) film na 4
Klarens

Jak dziecko w piaskownicy... Kto pierwszy, ten lepszy!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones