PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663000}

Teoria wszystkiego

The Zero Theorem
5,9 17 933
oceny
5,9 10 1 17933
5,1 14
ocen krytyków
Teoria wszystkiego
powrót do forum filmu Teoria wszystkiego

Nie przepadam za jego filmami, ale mimo wszystko je oglądam. Też tak macie?
Zawsze można zobaczyć znakomite ujęcia, kadry, grę świateł i pełen profesjonalizm za kamerą. Dobry wzór do naśladowania w tej dziedzinie. Lecz ten film się ogląda jakby się było na haju. Kompletny bezsens jeśli chodzi o fabułę. Dopiero po filmie można znaleźć jakieś aluzje, które głównie odnoszą się do biblii.

ocenił(a) film na 6
drozdaxxx

W ostatnich latach Terry Gilliam nie jest w stanie zrobić dobrej fabuły. Nie wiem czemu. Jestem jego fanem od paru lat i wyraźnie widzę, że autorowi nie udaje się dorównać swoim pierwszym filmom. A szkoda. Zobaczymy co będzie dalej.

ocenił(a) film na 1
Kamysto

Ja tez ciągle sięgam po filmy Terrego Gilliama mimo że na paru kompletnie sie wyłożyłem. Temu filmu brakuje fabuły .jest o niczym. Tytuł powinien brzmieć "Teoria Niczego" - mie myliłby się z inną, bardziej znaną "Teoria Wszystkiego" . Jest źle jak nigdy dotąd u Terrego. Nie Dziwię się, że zapowiedział publicznie, że juz nigdy nie nakręci filmu. Moja ocena na gorąco 1,20, ale może trochę urosnąć, bo nawet tak słaby film Gilliama zmusza do refleksji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones