PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=374529}
6,3 10 850
ocen
6,3 10 1 10850
The Collector
powrót do forum filmu The Collector

Jako, że jestem miłośnikiem kotów, bardzo mi się nie podobało w tym filmie zabicie kota dlatego za to daje 1, poza tym 6. Gdyby nie ten kot, to byłoby więcej, bo film naprawdę trzyma w napięciu!!

ocenił(a) film na 6
rmvbhd

A myślisz, że tego kota zabili naprawdę ? :]

ocenił(a) film na 8
Falas

autor to albo jakiś niedorozwój, albo jakiś prowokacyjny idiota; jasne, że kot nie został zabity, od tej sceny ucinania łebka po prostu biła sztuczność, już nie mówiąc o gumi-kwasie, który do końca nie wiadomo czym był.

ja wystawiłem 8/10, z innych nieco względów: za bestialskie podpalenie psa. ;d a tak poważnie, to ten film jest chyba amerykańską odpowiedzią na francuski Inside, było wiele podobnych scen, choć niestety przesadzone.. czułem się jakbym oglądał 13 duchów, a niekiedy jakbym znalazł się wewnątrz Cube. Pomysł niewybredny, choć wykonanie mogło by być lepsze.. jednak końcówka i tak miażdży, ratuje poprzednie kilka minut.

ocenił(a) film na 4
freepick

Haaaahahahahaha... (etc., etc.) Niewybredny pomysł? xD Kolekcjonowanie ludzi w pudłach? To ma być pomysł? Porównujesz to coś do 13 Duchów albo Cube'a?
Dobra, nie mam więcej pytań:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
roddick

Wasze odpowiedzi są tak intelektualne, że szkoda gadać. Gdzie pisałem, że kota zabijają na prawdę?, po prostu ta scena mi się nie podobała i kropka.
Wypowiedziałem swoje zdanie, a banda debili oczywiście musiała dać swoje bezsensowne wypociny.

ocenił(a) film na 8
rmvbhd

nasze "bezsensowne wypociny" ?! Chłopie, zacząłeś ten temat z jakąś marną prowokacją, oczywiście zaczynając od błędów ortograficznych, a kończąc nielogicznym podsumowaniem.

Co kogo obchodzi, że Ci się ta scena nie podobała? Następnym razem ją sobie wytnij, skoroś taki mądry.

ocenił(a) film na 7
freepick

no tak zabijanie ludzi to normalka ale zabic kota? niemoralne i odrazajace. Przeciez widz ogladajac scene znecania sie nad zwierzetami moze miec ochote zrobic to rowniez?!!?
Jak tak mozna...


Co do filmu podejrzewam poczatek serii....
collector VI july 2012 in theatres

użytkownik usunięty
pjentalgp

ej sory ludzie ale... STOP!
On nie przygotował tego specjalnie dla kota. Zrozumcie, że kot jest na tyle sprytny i tak skonstruowany (śmiech), że dostanie się wszędzie tam gdzie będzie chciał wejść i jestem pewny, że Kolekcjoner tego nie przewidział i tak naprawdę nie chciał...

Tu o ludzi się rozchodzi.
Dla niego "my" nie szanujemy życia... jesteśmy zerem... zabijamy te biedne zwierzęta... kroimy... jemy... a co najgorsze, są osoby takie wśród Nas (mowa o Nas, ludziach na całej kuli), które się znęcają i robią to tylko dla zabawy...
Tak więc i on chciał pokazać, zabawić się, upodobnić (wybrał pająka), udowodnić w ten sposób, że skoro ludzie mogą, to i on może ale ludziom.
Nie rozumiem tylko co zrobił z każdą porwaną do swojej kolekcji osobą.
Może się nimi żywi?? Mało to psychopatów??

Ja tak to odbieram. ;)

rmvbhd

lepiej jak zabijają ludzi, a jak zabiją kota lub psa to już wielka afera ;D
śmieszni jesteście;P

danioterix

może ktoś wie jaka muzyka jest w w 11 minucie filmu z ta panienka z californication :(

tolek5

Bawią mnie hipokryci dla których znęcanie się nad ludźmi to normalka, ale jak już jakiemuś kotkowi czy pieskowi się dzieje coś złego to jest lament.

Ja nie lubię kotków więc scenarzysta tą sceną u mnie zapunktował :d

A prawdziwe znęcanie się nad zwierzętami to zobaczysz w "Seed" Uwe Bolla :P

użytkownik usunięty
Witcher

"A prawdziwe znęcanie się nad zwierzętami to zobaczysz w "Seed" Uwe Bolla" - dokładnie.

rmvbhd

Tek kot był sztuczny - było to widać na maxa :)
Kiepskie efekty z tym kotem, hehe.
Więc 1/10 za zabicie sztucznego kota, to chyba lekka przesada ? :D

rmvbhd

A jak zabijali ludzi to już Ci się podobało??????:D:D To coś z Tobą nie bardzo...

rmvbhd

jak dla mnie 1/10-za muzykę, bo inaczej byłoby 0!!! Tyle już chodzę po tym świecie i nie wiem po co są robione tak chore, brutalne filmy?!Świat i tak jest szary, ponury i parszywy to po co jeszcze krwawy:/? A co do tej opinii, to ja jestem takiego zdania, że jakakolkiek przemoc w stosunku do zwierzaczków jest najgorszym okrucieństwem! Każdy człowiek ma na sumieniu jakieśtam większe lub mniejsze grzeszki, a zwierzątka są ufne, niewinne i "czyste" a my jako ludzie i istoty-podobno...-myślące, powinniśmy zwierzątka chronić!!!Tyle w temacie:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones