PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269466}
7,8 101
ocen
7,8 10 1 101
The Miles Davis Story
powrót do forum filmu The Miles Davis Story

miles davis

ocenił(a) film na 8

mam cala kolekcje plyt,lacznie z koncertami,sesjami jazz,wywiady lacznie 8 gb mp3.Film obejrze niedlugo i napisze recenzje,pozdrawiam :)

kermit_8

wow, niesamowite, zaraz wejdę na strone z torrentami i za jednym zamachem zassam jego cała dyskografie, na prawde nie ma się czym chwalić, to nic trudnego. Co innego jakbyś ją miał na winylach czy cd'kach.
pozdrawiam

użytkownik usunięty
yoyo_87

No tak, ja 10 lat temu jeździłem 50km w jedną stronę, żeby kupić jedną jego płytę. Ale to i tak nic: kiedyś czytałem, że byli tacy zapaleńcy w latach 70 (była beznadziejna posucha na polskim rynku muzycznym w zagraniczne płyty), którzy jechali np. z Katowic do Gdańska, żeby od kogoś tam kupić "Dark Side Of The Moon". I te kosmiczne ceny w polskich realiach, jakieś 7 lat temu kupiłem płytę Joni Mitchell za 110zł, złodziejstwo!!! Ale kupiłem, tak bardzo chciałem mieć tą płytę. Dlatego popieram piractwo, przynajmniej do momentu aż ceny będą przystępne, co, domyślam się, nie nastąpi.

użytkownik usunięty

Trzeba miec jeszcze plakat,znaczek lub plyte z We want miles z 1983 i 88 roku z koncertow Jazz Jamborie...
Columbia Records set booki i analogi Jazz Islands..
W co smiem watpic...
Pelna dyskografia Milesa Davis to 150 LP 300 SP 500 CD i 50 DVD...
kermit_8 skoncz wac Pan i wstydu oszczedz...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones