PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609267}
6,4 143
oceny
6,4 10 1 143
The Night Watch
powrót do forum filmu The Night Watch

Książka a film.

ocenił(a) film na 7

Jeśli najpierw przeczyta sie ksiązke- film nie zachwyca.
Jednakże, bez przeczytania ksiązki, nie zrozumie się go dokladnie. :)
Ot paradoks :)
Ja polecam najpierw przeczytac, poźniej obejrzeć :)
Jednakże przyznam szczerze, iż podczas czytania miałam zupełnie inne wyobrażenie bohaterow :) I oczywiście ksiązka jest o wiele lepsza, ale zazwyczaj tak własnie bywa :)

ocenił(a) film na 8
calisha_88

moim zdaniem ten film powinni rozbić na trzy części, tak, jak zrobili to w przypadku "Muskając aksamit" bądź na dwie w "Złodziejce", dałoby to widzowi więcej czasu na zapoznanie się i utożsamienie z bohaterami, poznanie ich losów. tutaj zostało to ledwie dotknięte, przez to, że trwało tak krótko, pozostało nieco bez wydźwięku.
niemniej jednak uważam, że to całkiem porządna adaptacja, aktorzy się spisali, (choć tylko Duncan i Fraser wizualnie jako tako odzwierciedlają moje wyobrażenia tych postaci ale jest to obiektywna ocena :) ), montaż i scenografia są naprawdę przyjemne dla oka, dodatkowy smaczek to muzyka, która rzeczywiście trzyma poziom. pozycja warta obejrzenia, mnie pozytywnie zaskoczyła (choć naturalnie książka spisuje się o niebo lepiej :) )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones