PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495247}
7,1 25 001
ocen
7,1 10 1 25001
5,7 3
oceny krytyków
The Runaways: Prawdziwa historia
powrót do forum filmu The Runaways: Prawdziwa historia

Jak do tej pory, już trochę filmów z nią widziałam ale dopiero w tym dała popis.

ocenił(a) film na 7
rosalice28

To chyba nie oglądałaś "ucieczka w myślenie". Pewnie, znając życie i ludzi z podobnymi nickami do twojego, widziałaś tych filmów z nią 6 : 5xZmierzch + the Runaways. Kristen jest coraz gorszą aktorką, teraz zależy jej wyłącznie na sławie, więc dąży do tego, a nie do dobrze odegranej roli, a w tym filmie do Joan Jett upodobniła się jedynie poprzez look i użycie lewej ręki do grania na gitarze, czyli nic, co kosztowało by ją zbyt dużego poświęcenia.

sylwia112sylwia

Oglądałam, a także Witamy u Rileyów, w drodze, wszystko za życie (mala rola), azyl... nick jak nick, nazwa jak każda inna ja nie analizuje tego i nie szufladkuje a już na pewno nie wstydzę się tego że oglądałam zmierzch i nawet mi się podobał, uważam że każdemu podoba się co innego i już. Bardzo dobrze zrobiła że wybrała również komercję dzięki temu jest rozpoznawana, wątpię że było by tak gdyby w tej według Ciebie i innych szmirze nie zagrała, ona dopiero zaczyna karierę. Oburzona bym była gdyby w zmierzchu zagrał ktoś naprawdę znany. Dalej uważam i dodam tylko jeśli chcesz oczywiście że WEDŁUG MOJEGO GUSTU to była jej najlepsza rola.

sylwia112sylwia

i jeszcze jedno film według mnie był w miarę ciekawy dzięki jej roli oraz Michaela Shannona, reszta była jakaś bez wyrazu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones