PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=759806}
6,1 1 952
oceny
6,1 10 1 1952

The Spirit of Christmas
powrót do forum filmu The Spirit of Christmas

On jak wrócił na koniec że ona go widziała już po upływie 12 dni jako człowiek czy jako ducha którego tylko ona widzi przez cały rok wogule nie ogarnęłam bo powiedział jest coś takiego że 12 dni mu nie wystarczy i ja pocałował a właściwie on już powinien być nie widzialny i wrócić jako człowiek za rok

ocenił(a) film na 7
alejandra612

Lilly wcześniej dała Danielowi wybór "Kochany, wybór należy do Ciebie", a ten nie poszedł za nią, tylko oglądał się za Kate i współczesnościa. Najwyraźniej Lilly miała moc dac mu nie tylko 12 dni w roku, ale i więcej, może nawet przywrócić go do żywych. PS. Jestem uzależniona od powrotów do tego filmu.

ocenił(a) film na 10
fikusa

kurde po twoim komentarzu obejrzałam film jeszcze raz jest naprawdę super ale mogliby go wyjaśnić bardziej

ocenił(a) film na 10
olcia612

Myślę, że tu musi zadziałać nasza wyobraźnia. Ja uważam, że Daniel dostał drugą szanse. Pojawił się jako całkiem żywy od momentu kiedy został zabity 95 lat temu. To była dla Niego nagroda m.in. po odkryciu tego kto go zamordował i za wybaczenie mordercy.

Pioterek214

Też uważam że chodzi o to, żeby samemu jakby dopowiedzieć sobie zakończenie, i właściwie bardzo podobne sobie dopowiedziałam :)

ocenił(a) film na 9
fikusa

Ja też... Uwielbiam tego aktora

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones