PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542416}
6,6 110
ocen
6,6 10 1 110
The Wild Hunt
powrót do forum filmu The Wild Hunt

http://www.youtube.com/watch?v=WENre45f13c

Jako człowiek, który brał udział w LARPach powiem jedno... nie mogę się doczekać, aż obejrzę ten film :)

Opis fabuły wzięty z niezlekino.pl - Erik szuka swojej dziewczyny Evelyn, która zostawiła go na kilka dni dla gry. Chłopakowi pomaga jego brat Bjorn. On także bierze udział w grze i odgrywa rolę przywódcy Wikingów. Gdy Erik dostaje się na teren graczy, nie są oni z tego powodu szczęśliwi – interferencja nie-gracza nie jest wskazana. Złość niektórych przybiera zły obrót…

ravensecond

Hej, Gdzie można obejżeć film? Bedzie w ogóle wyświetlany w polskich kinach?

ocenił(a) film na 7
Farindel

Jako osoba która brała udział w larpach, oglądałem i uważam że jest to film dość dobry. Żadne tam arcydzieło, ale spodziewałem się totalnego kiczu, nie wyglądało to na dobry temat na film. Tymczasem film spodoba się nie tylko fanom larpów, jest klimatyczny i ma w mym mniemaniu świetne zakończenie. Poza tym mamy tu dowód na to że da się zrobić przyzwoity film przy niskim budżecie.

ps. Film zdobyłem ze źródeł "nieoficjalnych". Wątpię by kiedykolwiek pojawił się w polskich kinach.

ocenił(a) film na 8
No_Name_5

Również nie spodziewałem się wiele, ale mogę powiedzieć, że jest w filmie kilka naprawdę wybitnych momentów, choćby właśnie to zakończenie z muzyką Benjamina Bagbyiego w tle, poezja... I całość też prezentuje się bardzo przyzwoicie. Mi na pewno film zapadł w pamięć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones