PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836441}

Thor: Miłość i grom

Thor: Love and Thunder
6,1 59 963
oceny
6,1 10 1 59963
5,9 37
ocen krytyków
Thor: Miłość i grom
powrót do forum filmu Thor: Miłość i grom

To chyba absolutnie najgorszy film Marvela jaki dane mi było obejrzeć (a prawda jest taka że słabych filmów nie brakuje).
Serio, gdyby nie to że oglądałem to w domu, i mogłem przewijać, wyszedłbym z kina. Humor na siłę przez cały film jest równie żenujący jak polskie kabarety w TVP, i jedyne co może powodować to face palm.
Ch. Bale w swojej roli jest kompletnym aktorskim dramatem, który ani ziębi ani grzeje, reszta obsady też podeszła do tematu na odwal się. W zasadzie poza tym że "ojejku bóg mnie wyśmiał po śmierci córeczki" nic nie dowiadujemy się o tym po co, jak i dlaczego.
Film jest tak denny że nawet w swojej słabości nie jest zabawny. Nic nie wnosi do uniwersum, i zasadniczo nie wiadomo jaki miał być jego cel.
Ragnarok mogło się oglądać po kilka razy ze względu na rolę Blanchett, istnienie tego szamba lepiej zapomnieć. Generalnie uniwersum się stacza, może to nawet dobrze, bo ile można odgrzewać ten sam kotlet.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones